Важливо для виборців

П’ять критеріїв вибору доброго президента від Комітету виборців України

Виконавчий директор Комітету виборців України на Львівщині Оксана Дащаківська вважає, що при виборі президента кожен виборець керується власними критеріями. Однак радить звертати увагу на п’ять основних. 
Минуле кандидата. “Кожен з них має свою політичну історію – довшу чи коротшу. За діями в минулому можна прогнозувати дії в майбутньому”, – зазначила tvoemisto.tv Оксана Дащаківська.
Виборча кампанія. “Як це дивно не звучить, але кандидат у президенти повинен демонструвати менеджерські якості. Якщо він добре справляється з організацією роботи штабу, якщо видно ефективну роботу – це означає, що кандидат може організувати роботу, має професійні якості”, – вважає експерт.
Середовище кандидата. Оксана Дащаківська радить зважати на те, хто є командою кандидата, хто платить гроші (на виборчу кампанію), як кандидат підбирав людей на місцях: “Адже в разі перемоги ті люди можуть стати владою на місцях”.
Програма кандидата. “Це системний документ. Якщо кандидат підійшов належно, це свідчення відповідальності, вдається до популістських гасел – нічого доброго не доводиться чекати. Знаю, наші програми всі популістські, однак, ранжування зробити можна. Зрештою і кандидатів учити програми писати теж треба”, – каже Оксана Дащаківська.
Ірраціональне. “Це щось у серці, те, що ніяк не здолаєш, це віра в персональні якості тої людини. Ірраціональне свідомо ставлю на п’яте місце, бо нині як ніколи потрібен раціональний вибір. Більшість виборців виходить з установки вибору меншого зла. Так, ми завжди чекаємо кращого, але у нас є вибір. Зробімо його”, – додала експерт КВУ.
Як писала “Пошта”, Блаженніший Любомир Гузар вважає, що при виборі нового президента України треба керуватися принципом трьох “п”. Кандидат має бути порядним, патріотичним та професійним.

 До теми                      
На Львівщині на виборах 25 травня очікують на дуже високу явку виборців – на рівні 75-80%. Жителям міста та області радять готуватися до черг на дільницях. Зі слів Оксани  Дащаківська, з великою активністю виборців можуть не впоратися дільничні комісії, які укомплектовані в мінімальній кількості. “Це означає, що бюлетені видаватимуть фактично три особи. Це надзвичайно мало. Тому виборці повинні мати твердий намір проголосувати і бути готовими до черг”, – зазначила вона, інформує “Львівський портал”.
Вона порадила жителям Львова та області так розпланувати свій час, щоб потрапити на виборчу дільницю ще до обіду, а не йти туди традиційно після церкви. Щоправда, Оксана Дащаківська також не виключає і того, що нормативно-правову базу ще змінять і членів дільничних комісій буде більше. “У цьому напрямку уже працює і ВРУ, і Центральна виборча комісія”, - сказала вона. Дільничні виборчі комісії у день виборів будуть відкриті з 08.00 до 20.00. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7636 / 1.55MB / SQL:{query_count}