Hyundai повернувся

Поїзд Hyundai сполучення Львів – Київ знову на лінії. Але відтепер швидко добратися до столиці коштуватиме на сто гривень дорожче

Львів’яни знову зможуть їздити потягом до Києва за п’ять з половиною годин. У вівторок, 6 травня, відновив курсування денний швидкісний поїзд із сполученням Київ-Львів виробництва компанії Hyundai Rotem. 
Зі станції “Дарниця” поїзд відправляється о 17.01 із зупинкою на станції “Київ-Пасажирський” о 17.14-17.26. До Львова електропоїзд прибуває о 22.20. Зі Львова поїзд  відправляється о 5.50 із зупинкою на станції “Київ-Пасажирський” і прибуває на станцію “Дарниця” об 11.14.
Змінилася і ціна квитків. Як повідомили “Пошті” у довідковій службі головного залізничного вокзалу, квиток на швидкісний потяг подорожчав у середньому на 100 грн. Тепер він коштує від 230 до 250 грн. Ціна залежить від вагону та від дня, на який замовляють квиток.  
Як писала “Пошта”, 12 лютого поїзди Hyundai зняли із експлуатації для проведення техогляду у зв’язку з виявленими несправностями кузова і несучої конструкції вагонів (включаючи тріщини в стінах). Модернізацію всіх електропоїздів та їх повернення на маршрути планується закінчити до кінця липня поточного року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8279 / 1.52MB / SQL:{query_count}