З молитвою про звільнення

На прощу до Унева можуть вирушити ті, хто хоче позбутися алкогольної залежності, та їхні рідні

Цієї суботи, 10 травня, відбудеться Всецерковна проща “Дорогою зцілення” до Унівської Святоуспенської лаври за утвердження в чесноті тверезості українського народу.
Вже третій рік поспіль Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, в рамках якої діє Рух “За тверезість життя”, збирає і тих, хто потерпає від різноманітних узалежнень, і тих, хто вболіває за долю своїх близьких, що перебувають у полоні залежностей, і тих, кого називають співзалежними, тобто людей, які змушені жити разом з узалежненими особами. 
Цікаво, що в Унівській Святоуспенській лаврі покояться останки митрополита Михайла Левицького, який ще в 1844 році видав звернення до священиків з докладною інструкцією про те, як засновувати товариства тверезості та вести книги тверезості.
 Програма прощі: 
11.00 – Літургія.
13.00 – Мале водосвяття і благословення свяченою водою; перенесення ікони “Невичерпна Чаша” до храму; панахида на місці поховання владики Михайла Левицького; мирування в храмі.
15.00 – Спілкування в групах за потребою та зацікавленням: залежні, рідні та близькі залежних, молодь.
17.15 – Складання присяги та запис у Золоту книгу тверезості; молебень до Пресвятої Богородиці перед іконою “Невичерпна Чаша”; благословення на дорогу і завершення прощі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7544 / 1.53MB / SQL:{query_count}