Але ж смердить!

“Львівводоканал” шукає причини неприємного запаху в місті

фото: архів
ЛМКП “Львівводоканал” досліджує причини поширення неприємного запаху в нашому місті. Львів’яни почали масово скаржитися на сморід в центральній частині. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Під час великодніх свят жителі Львова й далі нарікають на сморід у місті. В диспетчерську службу Львівводоканалу зверталися мешканці центральної частини, вулиць Зеленої, Городоцької та мікрорайону Рясне.
У Львівводоканалі запевнили, що моніторять усі скарги жителів у інтернеті на інтерактивній карті. Тривалий час скарг не надходило, однак на Великдень ситуація погіршилася. “Містом ширився неприємний запах, причину якого зараз не можемо точно визначити. Припускаємо, що відбулися несанкціоновані скиди висококонцентрованих органічних стоків, які спричиняють появу неприємних запахів. Отож, служба каналізаційного господарства відновила аналітичну роботу з дослідження вмісту сірководню в контрольних колодязях підприємств”, – кажуть у ЛМКП “Львівводоканал”.
Для дослідження вмісту сірководню використовують два газоаналізувальні прилади, які цілодобово здійснюють відбір газоповітряної суміші та передають результати аналізу через супутниковий зв’язок на сервер підприємства.
“Зважаючи на попередні результати використання приладів, можемо очікувати пікового збільшення вмісту сірководню в певні години доби. Це було дуже чітко видно на торішніх графіках. Вміст сірководню в повітрі періодично збільшувався в кілька разів, особливо у нічні години, в святкові та вихідні дні. Це свідчить лиш про одне – якість каналізаційних стоків у ці години змінювалася”, – запевняють у міському комунальному підприємстві.
Львівводоканал закликав промислові підприємства міста ретельно стежити за технологічними процесами, щоби не допускати скидів каналізаційних стоків з перевищеннями гранично допустимих концентрацій.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7953 / 1.53MB / SQL:{query_count}