Обливайтесь на здоров’я

Місто підтримує великодні традиції та запрошує мешканців і гостей 21 квітня на веселі забавляння й обливання “Поливаний понеділок”, відкриття заходу о 12.00 на площі Ринок

Про це інформує прес-служба міськради. “Все дійство відбуватиметься на площі Ринок. Навпроти кожного входу буде стояти волонтер. Всім охочим будемо пропонувати шапочку для душу, дощові плащі та порожні пляшки. Можна буде забавлятися повітряними кульками, заповненими водою, та водяними пістолетами. У 5 точках на площі Ринок будуть встановлені спеціальні системи, які подаватимуть воду. Також буде встановлено цікаві конструкції, які розсіюватимуть воду. Дійство займе всю площу Ринок, на всій території буде дозволено обливатися, – розповідає начальник управління внутрішньої політики Львівської міської ради Андрій Шевців.
– Сухими зонами будуть літні майданчики і кафе. Плануємо також поставити сушки для сушіння волосся та мокрого одягу. Перед входом на площу Ринок ми облаштуємо активну зону для ігор. Таких зон буде декілька. Фонтани працюватимуть, але ми проситимемо, щоб у фонтанах води не черпали. Просимо також не обливати перехожих та гостей міста, які не бажають брати участь у таких розвагах”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8020 / 1.52MB / SQL:{query_count}