Львівські дороги ремонтували безкоштовно?

Працівники Львівського спеціалізованого монтажно-будівельного управ­ління, яке займається ремонтом міських вулиць, більш як півроку не отримують зарплати

За ремонти вул. Городоцької, Чупринки, І. Франка, Дорошенка, пл. Ринок, просп. Свободи їм так і не заплатили! Відтак уже чотири місяці вони вимушено сидять без роботи. Цього четверга свої гроші люди прийшли вимагати у казначейства, інформують “Головні новини Львова”. 
 “Наразі без заробітної плати залишились майже 200 людей. А це близько трьох з половиною мільйонів гривень, по 9-10 тисяч на одного працівника.  Підприємство боргує і своїм партнерам, в яких купує будматеріали. Отож, розв’язку Городоцька – Шевченка доробляли вже у борг”,–  каже Богдан Козло, голова обласної профспілки працівників житлово-комунального господарства.
Загалом на рахунках Держказначейства “застрягло” майже 7 млн грн.  Проте чіткої відповіді, коли повернуть гроші, там не дають, кажуть, “коли справи в державі підуть на краще”. Під час розмови з журналістами у казначействі звинуватили в цьому  управління капітального будівництва міськради, яке мало б розрахуватись із будівельниками. Мовляв, через борги їх рахунки заарештовані.  
Своєю чергою Володимир Кметик, в.о. начальника міського управління капітального будівництва, запевняє, що платіжки в казначействі були задовго до того, як рахунки заарештували.  Юридична служба управління намагається розблокувати рахунки. Повернути гроші монтажно-будівельному управлінню обіцяють якнайшвидше.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9667 / 1.53MB / SQL:{query_count}