Городоцька позеленішає

Згодом унизу вулиці, поблизу церкви святої Анни, на роздільній смузі висадять кущі та дерева

фото: alex-shutyuk.livejournal.com
Громадські активісти, які ініціювали проект озеленення однієї з найбільших транспортних артерій міста, вже отримали необхідні дозволи в ДАІ та міській комісії з безпеки дорожнього руху й оголосили про збір коштів на закупівлю зелених насаджень.
Як розповідають активісти, ідея озеленити саме Городоцьку виникла тому, що це одна з найбільших транспортних артерій міста. Незважаючи на нещодавні ремонти, вулиця все одно виглядає доволі похмуро. Однією з причин незавершеного вигляду є майже повна відсутність дерев.
 “Є дозвіл від комісії з безпеки руху та ДАІ на озеленення вулиці Городоцької на ділянці від церкви святої Анни до вулиці Данилишина. Нещодавно відкрили рахунок, на який кожен охочий підтримати реалізацію проекту може перерахувати кошти. Фактично після завершення збору коштів можна розпочинати роботи”, – розповів Олександр Шутюк, інформує zaxid.net.
Комісія з безпеки руху дозволила висадити дерева та кущі на роздільній смузі, але лише за умови, що рослини не закриватимуть огляд водіям. “Це мають бути кущі, а також дерева, які мають тонкі стовбури та невелику крону, тобто невисокі  декоративні дерева”, – пояснив заступник начальника управління транспорту і зв’язку Львівської міськради Сергій Журбенко.
На відтинку вулиці Городоцької від церкви святої Анни до вулиці Данилишина після минулорічного ремонту вже облаштовано роздільну смугу. Саме там, зі слів Олександра Шутюка, планують висадити 11 кулястих кленів, а також кущі спіреї та барбарису. Озеленять і велику трикутну клумбу навпроти входу у церкву святої Анни. Кошторис проекту уточнюються. Його обіцяють оприлюднити найближчим часом. Ініціатори кажуть, що, можливо,  клумбу в трикутнику зробить ЛКП “Зелений Львів” коштом міста.  
Ініціативна група вже оголосила про збір коштів на реалізацію проекту. Рахунок відкрито на громадську організацію “Кластер”, яка зголосилися допомогти з реалізацією проекту.
Реквізити для перерахунку коштів: ГО “Кластер”, 79008 м. Львів, вул. Лесі Українки, 16/11. Код ЄДРПОУ: 38852840. Відділення №25 у м. Львові центральної філії ПАТ “Кредобанк”, вул. Ко­перника, 18. Код банку: 325365. Код ЄДРПОУ: 22360822. Номер рахунку: 2600702493522.
Додамо, що на площі Соборній згодом також облаштують громадський простір. На території перед новозбудованим торговим центром висадять дерева, встановлять лавки, облаштують газони. Роботи проводитимуть за спонсорські кошти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8174 / 1.54MB / SQL:{query_count}