Потреби Євромайдану

Представники Координаційного штабу розповіли, як Львів може допомогти активістам у столиці

фото: maidanua.org
Львів’яни миттєво відреагували на події, що відбуваються в Києві. Зокрема, у місті відновили центр відправки городян до столиці. Депутат Львівської міськради та член робочої групи ВО “Майдан” Валерій Веремчук розповів “Пошті”, чого потребує Євромайдан. Зокрема, не вистачає активістів, які би зголосилися поїхати на Майдан до столиці. 
У неділю вночі зі Львова до столиці вирушила майже сотня людей. “Це, звісно, дуже мало. Активістам, які перебувають у столиці, потрібно долучитися до груп. Найбільш дієва – “Народна самооборона Майдану”. У Києві на Майдані є 25 сотень. Дев’ята сотня – львів’яни. Вони базуються на вулиці Гончара й охороняють периметр метрополітену – найбільш складний об’єкт у місті. Відповідно, там потрібні відповідальні люди”, – зазначив Валерій Веремчук. 
Хоча активісти і по­крива­ють мінімальну су­му ви­трат на дорогу, грошей, як повідомляють у Координа­ційному штабі, все одно бракує. “Наразі фінансову підтримку надають підприємці та містяни. Але зрозуміло: чим більше людей зголоситься їхати, тим більше коштів буде потрібно”, – каже співрозмовник.
На київському Євромайдані не вистачає також теплого одягу, медикаментів і продуктів. Усі речі на Київ збирають у Львові на вулиці Коперника, 40-а в будинку Спілки охоронців історичної спадщини. Валерій Веремчук просить усіх, хто вирушає в Київ, мати зі собою теплі речі, змінне взуття, власний спальник чи коц. 
До слова, Координаційний штаб у Львові займається поверненням тих активістів, яких відправляли до столиці. Щодо львів’ян, які самостійно діставалися до Києва, то центр для їх відправки назад лише організовують.
 До теми                             
Львівський Євромайдан організовує цілодобове відправлення добровольців до Києва. У суботу, 18 січня, Координаційний штаб львівського центру відправлення людей на Євромайдан відновив відправку автобусів з мітигувальниками до столиці. 
Наразі Координаційний штаб діє у “Віденській кав’ярні” на проспекті Свободи, 12. Відправляють активістів і з вулиці Винниченка, 30 (майданчик для паркування туристичного транспорту).
Усі охочі поїхати до Києва на Майдан можуть звертатись у Координаційний штаб за номерами: (096) 8125626, (066) 5405194, (093) 7488731. Всеукраїнська мережа колективного захисту учасників Євромайданів проти репресій і утисків “Свої”: у Львові – (068) 3164456, (063) 0706075; у Києві – (098) 5287203, (098)0129140.
Також у Львові діє координаційний центр адвокатської допомоги та підтримки активістів Євромайдану: (032) 245-22-64.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7800 / 1.54MB / SQL:{query_count}