Музичне повернення на батьківщину

Сьогодні у Львівській філармонії відбудеться концерт талановитого скрипаля Марка Комонька

Французька музика зі вкрапленнями бельгійської на зламі ХІХ-ХХ століть – такою буде програма скрипкового вечора 22 січня у Львівській філармонії.
У концерті витончено передано відчуття музичної мови та градації настрою, водночас насиченою є безпосередність вираження драматичних переживань. Музичний імпресіонізм дуже яскраво проявив себе у французькій музиці Моріса Равеля. На концерті прозвучать скрипкові твори Ежена Ізаї, Сезара Франка, Ернеста Шоссона та Моріса Равеля у виконанні скрипаля Марка Комонька, якому акомпонуватиме Мирослав Драган.
Марко Комонько пройшов цікавий, хоч і нелегкий шлях становлення як віртуоза, вдумливого майстра скрипкового мистецтва. Син львівських музикантів. Навчався у Москві, Лондоні, Мюнхені, а також у Кьольні в професора Віктора Третьякова. Упродовж багатьох років був солістом Київської філармонії. У 2004 переїхав до Південної Кореї, де почав працювати концертмейстером кількох найкращих симфонічних оркестрів Кореї. 
В Україні скрипкове мистецтво може розвиватися краще, проте існує залежність його розвитку від економіки
Після професійного становлення в Кореї повернувся до рідного міста і має чимало ідей для презентації скрипкового мистецтва рідній публіці: “Я дарував своє мистецтво іншій країні, а тепер хочу присвятити себе батьківщині. Щодо скрипкового мистецтва, то в різних країнах воно розвивається по-особливому. У Німеччині воно менш розвинуте, а от в Азії навпаки – йде на піднесення. В Україні скрипкове мистецтво може розвиватися краще, проте існує залежність його розвитку від економіки”, – зазначив скрипаль.
Про скрипковий концерт у Львівській філармонії скрипаль розповів: “Це – моє повернення на львівську сцену через десять років. Музика скрипкового вечора надзвичайно романтична. Вона є близькою мені по духу, а публіка із задоволенням її сприймає. Ця програма вперше звучатиме в повній версії. З піаністом Мирославом Драганом ми розпочали співпрацю 12 років тому і виступали разом у Львові й інших містах України”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8444 / 1.53MB / SQL:{query_count}