Не допустити кровопролиття!

Глава УГКЦ підтримав учасників євромайданів

Блаженніший Святослав Шевчук у неділю, освятивши в Римі у церкві святих Сергія і Вакха відреставровану стародавню ризу для чудотворної Жировицької ікони Богородиці, висловив солідарність із учасниками євромайданів, повідомляє департамент інформації УГКЦ.
“Ми бачимо, як сотні тисяч людей по різних містах і містечках України та світу вийшли на майдани. Ми сьогодні бачили, як навіть застосовували сльозогінний газ під будинком Кабінету Міністрів у Києві. Ми тут сьогодні молимося, і нашою молитвою я хочу звернутися до всіх, хто в Україні. З великою тривогою спостерігаємо за тими подіями, які відбуваються, зокрема сьогодні, саме цього дня, цієї неділі”, – зазначив Глава Церкви.
Блаженніший Святослав закликав “і тих, що є на майданах, і тих, що сьогодні відповідають перед народом як наші народні обранці, і тих, що є представниками різних громадських організацій і політичних партій, працівників правоохоронних органів, нашу владу, не допустити насилля”.
“Не допустити пролиття жодної краплі крові, щоб ми не зруйнували нашого майбутнього”, – наголосив Предстоятель УГКЦ.
Він також попросив усіх молитися сьогодні за мир. “Молімося, щоб жодна гаряча голова цього миру не зруйнувала. Молімося, щоб в усіх цих непростих моментах, які ми зараз переживаємо, ми до кінця залишилися цивілізованою європейською нацією, про що хочемо заявити на цілий світ”, – закликав Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8218 / 1.53MB / SQL:{query_count}