Остерігайтеся вірусів!

У Львові захворюваність на ГРВІ серед дітей майже досягла епідпорогу

На Львівщині збільшується кількість людей, у тому числі й дітей шкільного віку, які захворіли на грип та ГРЗ. Однак, зі слів заступника начальника головного управління Державної санітарно-епідемічної служби України у Львівській області Олега Когута, до епідемії ще далеко.
“З початку вересня помітно збільшилася кількість випадків захворювання на грип та ГРЗ. Цього тижня на Львівщині зафіксували 5,5 тисячі хворих. Минулого тижня показники були нижчі – 4,5 тисячі випадків”, – пояснює епідеміолог. Майже половина недужих – трохи менше як три тисячі – проживають у Львові, половина з них – діти. Це, як зазначив Олег Когут, має насторожити і батьків, і учителів.
Цього року одна доза вакцини коштуватиме в середньому 71 гривню
Наразі не відомо, чи буде на Львівщині епідемія грипу. Однак, за попередніми прогнозами медиків, піку захворювання варто очікувати наприкінці року. Під час епідсезону 2013 – 2014 років на території України циркулюватимуть такі штами вірусу грипу: A/H1N1 “Каліфорнія” (так званий свинячий грип), А/H3N2“Вікторія”, який був на теренах України торік. Зі слів головного позаштатного епідеміолога Львівської області Наталії Тімко, ці штами вірусу досить поширені в світі і є звичними і для населення України. 
Однак цього року медики передбачають появу в Україні нового штаму вірусу грипу – B/“Maсачусетс”. Від усіх трьох штамів існують спеціальні вакцини, які допоможуть організмові подолати віруси. Тож лікарі радять жителям області подбати про своєчасні щеплення. Цього року одна доза вакцини коштуватиме в середньому 71 гривню.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8505 / 1.53MB / SQL:{query_count}