Невдовзі відбудеться Екуменічний тиждень

Під час круглих столів представники влади та Церков обговорять питання відмінностей і поваги у різних сферах суспільного життя

У Львові з 1 по 5 жовтня вшосте відбудеться Екуменічний соціальний тиждень, участь у якому візьмуть міжнародні фахівці, представники Церкви, громадського сектору, ЗМІ, відомі політики, освітяни, бізнесмени. Цього року він пройде під гаслом “Відмінності та повага”. 
Під час Екуменічного соціального тижня учасники обговорять питання відмінностей і поваги у різних сферах суспільного життя. Відкриття конференції розпочнеться з екуменічної молитви за єдність християн та пленарного засідання, на якому окреслять ключові питання заходу.
У наступні чотири дні заплановані тематичні семінари, круглі столи, візити у соціальні організації, заходи для молоді, виставка-ярмарок соціальних організацій, концерт за участі виконавців з особливими потребами та інші цікаві події. Останній день секційних засідань буде присвячений дискусії щодо виховання молодого покоління у дусі поваги.
Серед почесних гостей Екуменічного соціального тижня очікують на архиєпископа Томаса Едварда Ґалліксона, апостольського нунція, віце-канслера Австрії Ерхарда Бусека, посла Австрії в Україні Вольфа Дітріх Хайма, радника з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Еріка Тосаті та інших. 
Нагадаємо, що Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – Всеукраїнський суспільний Форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній Доктрині Церкви, тим самим стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8409 / 1.53MB / SQL:{query_count}