Бракує грошей…

Середмістя Львова й досі не стало пішохідним через нестачу коштів

фото: архів
Центр міста ще в серпні мав стати пішохідною зоною, але там і тепер подекуди більше автомобілів, аніж людей. А все тому, що місту не вистачило грошей на спеціальне обладнання для висувних стовпців – болардів. Вони вже є на складах ЛКП “Львівавтодор”.
“Ми ще повністю не розрахувалися з постачальником за необхідне обладнання. Боларди ж самі не можуть працювати, для цього потрібні спеціальні пристрої, а місто поки що на це грошей не має. Чекаємо. Можливо кошти невдовзі знайдуться”, – пояснює Олег Шмід, радник міського голови з питань велоінфраструктури. З його слів, боларди варто було б встановлювати, поки ремонтують вул. Коперника, бо потім роботу значно ускладнить рух трамваїв.   
Нагадаємо: планувалося, що центр міста в межах колишніх захисних мурів стане пішохідною зоною, в якій буде повністю заборонене паркування автомобілів. Це територія, обмежена просп. Свободи, вул. Гавришкевича, пл. Осмомисла, вул. Підвальною та вул. Валовою. До пішохідної зони ввійдуть 18 вулиць і площ міста: площі Ринок, Яворського, Катедральна, вулиці Сербська, Галицька, Краківська, Друкарська, Руська, Ставропігійська, Шевська, Памви Беринди, Театральна, Вірменська, Лесі Українки, Яна Жижки, Івана Федорова, Староєврейська, Братів Рогатинців. “Охоронятимуть” пішохідну зону платні парковки, велостоянки і вже згадані боларди.
Як повідомив “Пошту” Олег Шмід, днями шість велостійок встановлять біля Академії друкарства, аби студенти могли приїжджати на навчання велосипедами, а також на розі вул. Театральної та Староєврейської.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7673 / 1.53MB / SQL:{query_count}