Вимушені спонсори

Кожен – по копійчині, і на нову систему опалення назбирали: ремонти у школах Львова тривають за бюджетні та батьківські кошти

ремонт у гімназії "Гроно" (фото: прес-служба ЛМР)
Діти в школах взимку перестануть мерзнути. На це благе діло витратять 21 млн грн. Відтак відремонтують та оновлять 60 об’єктів. З ремонтами планують впоратися до вересня. 10 % від запланованих робіт вже виконали, 20% – тривають. 
Зокрема зараз оновлюють системи опалення і у гімназії “Гроно”, на вул. Вигоди, що на Левандівці. Там ремонти тривають у крилі старшокласників, місто на це виділило 200 тис. грн. Ремонт систем опалення початкової школи провели за кошти батьків, таких благодійних коштів зібрали 60 тис. грн. “Ще потрібно 300 тис. грн, щоби привести систему до ладу повністю. За виділені цього року гроші відремонтують не все, що потребує ремонту”, – вважає Наталія Сомик, директор гімназії “Гроно”.
Мер визнає, що без батьків неможливо привести школи до належного стану
Мер Львова Андрій Садовий наголошує, що активність батьків у таких ремонтах необхідна. “У цій гімназії дуже сильний батьківський комітет. Якщо порахувати в коштах, то з 2006 року містом інвестували 450 тис. грн у ремонт школи, приблизно таку ж суму інвестували батьки. Вони займають дуже активну позицію. Без батьків, мабуть, неможливо привести школи до належного стану. Для гімназії до 1 вересня місто інвестуватиме 200 тис. грн у систему опалення. Замінюють усю систему труб, щоб дітям взимку було комфортно”, – каже голова міста. 
Загалом у Залізничному районі зараз тривають ремонти на п’яти об’єктах: заміна системи опалення в гімназії “Гроно”, ремонти туалетів – у школах №№ 65 та 75, фізико-математичному ліцеї, ремонт системи опалення в садочку №160. З 10 липня планують розпочати ремонт системи опалення в садочку №139, а з 15 липня – ремонт санвузла в школі №15, зі серпня – ще два об’єкти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7448 / 1.53MB / SQL:{query_count}