Штрафи для перехожих

Аби зменшити кількість ДТП, у місті з 27 червня по 27 липня тривають профілактичні заходи “Пішохід”

З початку року у Львові зафіксували 252 ДТП, під час яких 17 осіб загинуло, а 285 травмувались. З них – 136 ДТП трапились через наїзди на пішоходів, серед яких 13 людей загинуло, 134 постраждало. 
Тому ствердно можемо сказати, що серед травмованих беруть “першість” пішоходи. Саме вони є найменш захищеними на дорозі. Найчастіше помилкою постраждалих пішоходів, як зазначають фахівці, є перехід дороги у невстановленому для цього місці та на червоне світло світлофора. Водії у свою чергу найчастіше провокують ДТП, ігноруючи пішохідний перехід та світлофор, інформує прес-центр ДАІ Львова. 
Тому інспектори ДАІ задля профілактики порушень Правил дорожнього руху проводять захід “Пішохід”. І за 12 днів заходів уже склали 108 протоколів про порушення ПДР за участі пішоходів та 29 – водіїв, які не надали переваги у русі пішоходам на “зебрі”. 
ДАІвці зазначають, що пішоходи мають як права, так і обов’язки на дорозі. За порушення ними ПДР є відповідальність за ст. 127 адмінкодексу, яка передбачає штрафи від 51 до 255 грн.  
Олена Петришин
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8455 / 1.52MB / SQL:{query_count}