Увіковічити автора гімну

Учора, 12 червня, закінчилась виставка проектів пам’ятникa о. Михайлу Верби­ць­кому і вже вчора вве­чері журі розпочало твор­че обговорення цих проектів.

фото: Андрій Польовий
Учора, 12 червня, закінчилась виставка проектів пам’ятникa о. Михайлу Верби­ць­кому і вже вчора вве­чері журі розпочало твор­че обговорення цих проектів. Відтак, невдовзі стане відомо, який пам’ятник спорудять у 2015 році  в сквері на розі вулиць Вербицького і Чупринки (навпроти середньої загальноосвітньої школи №3). 
Як писала “Пошта”, до кінця травня надійшов 21 конкурсний проект. А сам пам’ятник споруджуватимуть за кошти громади. “Розмови про спорудження пам’ятника тривали роками. А час іде. І розраховувати на фінансування пам’ятника з бюджету міськради – безнадійно. А у 2015 році виповниться 200 років від народження композитора Державного Гімну України, до того ж у тому році – 150 років від першого світського виконання “Ще не вмерла Україна” в Перемишлі. Власне до цієї дати оголосили конкурс”, – розповів “Пошті” Володимир Середа, голова Львівського регіонального суспільно-культурного товариства “Надсяння”. 
Зауважимо, проекти передбачають комплексне освітлення скверу із вечірнім підсвічуванням монумента. Три кращі проекти отримають премії у розмірі 10, 5 та 3 тис. грн. Нині ще важко сказати, скільки коштуватиме пам’ятник, проектанти вказали приблизні суми 350-400 тис. грн.  До слова, вже є перші пожертви коштів для спорудження пам’ятника, зокрема від різних громадських організацій.

До теми:

Львівське регіональне суспі­ль­но-культурне товариство “Надсян­ня” відкрило окремий гривневий рахунок, на який доброчинці можуть переказати пожертви на спо­рудження цього пам’ятника: р/р 26008301203649 у Філії Львівського ОУ АТ “Ощадбанк”; код банку 325796; ЄДРПОУ  20856341.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8216 / 1.53MB / SQL:{query_count}