Транспортне ноу-хау

Компанія “Електронтранс” до 1 липня передасть Львову перший низькопідлоговий трамвай марки “Електрон”

фото: visitLviv.net
Уже на стадії завершення новий низькопідлоговий трамвай, планують, що ще цього року трамвай курсуватиме на маршруті №2. Мас-медіа попередньо інформували, що у вівторок, 11 червня, прем’єр-міністр України Микола Азаров мав приїхати до Львова на оглядини трамвайної новинки.
Натомість голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук заперечив цю інформацію. “Я вам кажу як офіційна особа про те, що інформації про приїзд до Львова прем’єр-міністра України Миколи Яновича Азарова в голови Львівської обласної держадміністрації немає”, – зазначив учора  очільник області у коментарі zaxid.net.
І вже до 1 липня, після випробувань та відповідної державної сертифікації, підприємство “Електронтранс” передасть Львову перший п’ятисекційний трамвай із маркою “Електрон”.  
“Плануємо, що цього року він вже мав би вийти на один із львівських маршрутів. Враховуючи, що він низькопідлоговий, а в нас найбільш готовим для низькопідлогового трамваю буде маршрут №2. Цей маршрут буде відремонтований повністю, тому трамвай, швидше за все, буде їздити по цьому маршруту. Але важливо, щоб пройшла сертифікація, щоб були оформлені усі документи. Бо це безпека людей. Це перший в Україні низькопідлоговий трамвай, таких ще в Україні не випускали ніколи”, – розповів міський голова Львова Андрій Садовий. 
Нагадаємо, низькопідлоговий трамвай “Електрон”, призначений для колії шириною 1000 мм. Це п’ятисекційний однопросторовий комфортний вагон із системою кондиціонування салону і кабіни водія, з пониженим рівнем вібрації та шуму. Широкі двері і низький рівень підлоги вагона дозволяють пришвидшити посадку-висадку пасажирів, особливо пасажирів з дітьми та людям з обмеженими можливостями. Максимальна пасажиромісткість – 250 осіб. Вартість виробництва трамваю близько 12 млн грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7562 / 1.54MB / SQL:{query_count}