Без доріг і без грошей

Коли відремонтують найбільш зруйновані шляхи Львівщини – невідомо. Наразі шляховики лише проектують капремонти й сподіваються на додаткові гроші

фото: прес-служба ДАІ
Через погані дороги в області людям вже обривається терпець! Так, 30 травня на страйк піднялися мешканці села Бісковичі Самбірського району. Люди бунтували через жахливий стан автошляху Мостиська-Самбір. Й такі страйки не поодинокі… Зараз на Львівщині триває ямковий ремонт, який розпочали 10 квітня, капітальні ж ремонти поки що в проектах.
Тарас Сиротинський, начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області, нинішнє бездоріжжя в області пояснює “важкою зимою, збільшенням навантаження на автошляхи та недофінансуванням галузі”.
З його слів, Львівщина по навантаженню на мережу доріг входить у перший десяток нарівні з Донецькою та Вінницькою областями, проте за розподілом коштів на ремонти доріг Львівщина отримала 330 млн грн, а, до прикладу, Донецьк – 1,2 млрд грн. Щоб ефективно проводити ямковий ремонт на дорогах Львівщини в день потрібно 1 млн грн. Натомість ліміт травня – 6,4 млн грн.
Кошти, що виділені згідно постанови Кабміну, призначені виключно на погашення заборгованості за 2012 рік. “З постачальниками та підрядниками, що ремонтували львівські дороги до Євро-2012, досі не розрахувалися. Заборгованість за виконані роботи перед підрядниками, що торік ремонтували дороги  на Львівщині, становить 440 млн грн. Це без боргів перед Львівоблавтодором, – каже Тарас Сиротинський. – Зараз йде мова про виділення траншем додаткових грошей. Львівська область отримала підтримку від Укравтодору щодо додаткових 100 млн грн, завдяки яким ремонтуватимемо дороги Львів-Тернопіль та Львів-Радехів”.
Щодо доріг, то на шляху Львів-Тернопіль є дві ділянки, на яких зруйнована оcнова і не можливо проводити ямковий ремонт – це ділянка дороги від Винник до с. Куровичі й об’їзд Золочева. Зі слів чиновника, там, ймовірно, в червні планують “роботи з фрезерування поверхні для того, щоб вирівняти непроїзні горби та прикріпити основу так званим чорним щебенем”. “На дорозі Львів-Радехів-Луцьк є три зруйновані ділянки, на яких потрібно ремонтувати основу. Така ж ситуація на дорозі Львів-Рогатин через Перемишляни та Бібрку, де є дві зруйновані ділянки. Подібна ситуація на дорозі Жовква-Ковель – зруйнована дорога у Великих Мостах до Червонограда, в’їзд у Соснівку. Ці ділянки потребують капремонту, адже там транспорт курсує узбіччям. Ділянку дороги від Великих Мостів і до Червонограда ремонтуватимуть цього року, зараз роблять проект на капітальний ремонт. Та точні терміни ремонтів не можу назвати”,– зазначає Тарас Сиротинський.

До теми:

Соціальний вибух на Львівщині можливий через стан доріг, заявив під час учорашнього  засідання колегії Львівської ОДА губернатор Львівщини Віктор Шемчук.
“Без вирішення питання про стан автодоріг органи влади не можуть виглядати, як органи влади, а як спостерігачі… Соціальний вибух на Львівщині можливий через стан автодоріг. І, якщо керівники не можуть пояснити, чому в нас такий стан доріг чи, радше, відсутність доріг, то мають піти геть або мають відповісти за те, чому вони бездіють упродовж останніх років”, – наголосив він, інформує “Львівський портал”. З його слів, суцільне руйнування доріг перевищує 70 км, а так звана ямковість становить 267 тис. кв. м.
“Ці дороги не за один день розвалилися. Але ті, що були зроблені з дотриманням технологій і правильно – стоять і будуть стояти. А ті, де були порушення технологій, – стояти не будуть”, – сказав він. Шемчук каже, що три кримінальні справи проти працівників дорожніх служб уже в суді, а ще дві незабаром будуть передані до суду.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7429 / 1.57MB / SQL:{query_count}