Епопея з квитками завершилась?

Контроль у маршрутках наразі призупинили. Натомість знову хочуть підняти ціну за проїзд до трьох гривень

Невдовзі буде два місяці, відколи налякали львів’ян перевірками квитків у маршрутках. Та нині, певно, й більшість містян не знають про те, що потрібно у водія вимагати квиток! Якщо на початку квітня квитки лежали біля водія і обізнані пасажири могли їх взяти, до того ж в необмеженій кількості, то нині квитки скручені у рулони...  
Як повідомили “Пошті” у прес-службі мерії, “впродовж травня “Муніципальна дружина” призупинила контроль над квитками в маршрутках”. На жаль, “Пош­ті” не вдалося сконтактуватися з “Муніципальною дружиною” – керівництво ЛКП відмовилося від коментаря. 
Зі слів Івана Велійки, голови Львівського обласного осередку “Всеукраїнської асо­ціації автомобільних перевізників України”, перевізники не розривали договори з “Муніципальною дружиною”, а впродовж травня контролери в маршрутках не працювали, бо не було такої потреби через велику кількість вихідних. 
“Взагалі, згідно договору, контроль має організовувати міська рада. Ще першого квітня ми звернулися в міську раду з офіційним листом, щоб “Муніципальній дружині” надали повноваження штрафувати безквиткових пасажирів. Та ніяких рішень до сьогодні не прийнято. Контролери просто ходять по маршрутках і перевіряють квитки у пасажирів. Оскільки немає ніякої відповідальної за проїзд без квитка, то такі перевірки є неефективними”, – розповів Іван Велійка. 
Як писала “Пошта”, допоки немає рішення міськ­виконкому, контролери мо­жуть лише перевіряти наявність квитків, але не штрафувати за їх відсутність.
Також зазначимо, що перевізники знову взялися за підняття цін за проїзд до 3 грн, і вже менш як за два тижні, а саме 12 червня, у міськраді відбудуться громадські слухання щодо якості послуг, культури перевезення та можливості перегляду дію­чо­го тарифу на перевезення пасажирів у громадському транспорті Львова. Ініціює ці слухання ЛОО “Всеукраїнської асо­ціа­ції автомобільних пере­віз­ників”. Перевізники хочуть переглянути діючі тарифи за проїзд по місту. 
“Останній раз ґрунтовне вивчення питання розгляду розміру існуючих тарифів проводилось у 2009 р. А з часу введення в дію тарифу на рівні 2 грн відбулись значні зміни вартості складових собівартості тарифу у сторону значного зростання”, – йдеться у повідомлені на сайті міськради.
У коментарях до цього оголошення на сайті триває чимале обговорення і львів’яни слушно зауважують: “Завдяки новій транспортній схемі більшість львів’ян змушена двічі платити за проїзд. До нововведення платили 4 грн за дорогу в обидва боки, тепер платимо по 8 грн. Але їм все мало і мало, вони хочуть, щоб ми вже платили не 8, а 12 грн за поїздку на роботу”. Невже нас невдовзі чекає ще одне транспортне “покращення”?..

До теми:

Депутат Львівської міськради з фракції ВО “Свобода” Євген Білінський (на фото) продав свою частку одного з найбільших перевіз­ників Львова. Так, 25 квітня загальні збори співвласників ТОВ “Фіакр Львів” погодили рішення про продаж частки Євгеном Білінським та вихід його з учасників товариства, інформує marshrutka.org.ua. Депутат міськради володів 19% акціями підприємства. 
ТОВ “Фіакр Львів” є одним із найстаріших підприємств на ринку пасажирських перевезень у Львові та області. Автомобільний парк складає 184 одиниці транспорту. Штат підприємства налічує близько 400 працівників.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8405 / 1.56MB / SQL:{query_count}