SMS від міської ради

Відтепер про розгляд звернення до мерії жителів інформуватимуть “мобільними” повідомленнями

Нова послуга з’явилася у Центрі надання адміністративних послуг міськради. Тепер за допомогою SMS інформують, що вже готові ті чи інші документи. Повідомлення надсилають на мобільний номер, який заявники залишають під час реєстрації звернень. 
До цього часу працівники центру телефонували заявникам і повідомляли, що документи готові і що людина може їх забрати. Як пояснила Валентина Бартошик, начальник адміністративно-господарського управління ЛМР, така новація введена, аби економити час працівників та гроші на дзвінки замовникам послуг. 
“У повідомленні зазначається: CNAP LMR. З таким текстом: “Просимо одержати відповідь впродовж трьох днів. 9.00-12.00 пл. Ринок, 1”. Якщо ж заявник не залишив номер мобільного телефону, а лише стаціонарний, то працівник центру телефонує та повідомляє про готовність відповіді на відповідне звернення. Якщо заявнику впродовж трьох днів не вдалося прийти у центр, то працівники надсилають відповідь рекомендованим листом”, – пояснила Валентина Бартошик. 
Також можна поцікавитися про хід розгляду звернень на отримання адмінпослуги на сайті міськради у рубриці “Стан виконання звернень”. Для цього потрібно знати реєстраційний номер та пін-код. “Пошта” зауважує, що ця послуга працює лише для заяв на отримання адміністративної послуги. 
До слова, відтепер для оформлення права власності на нерухоме майно потрібно звертатись у Державну реєстраційну службу Львівського міського управління юстиції за адресою: вул. Липинського, 54. Натомість, питання приватизації державної квартири надалі належить до повноважень Львівської міської ради.

До теми:

Центр надання адміністративних послуг Галицького району: вул. Ф.Ліста, 1, каб.10, т. 261-10-38
Центр надання адміністративних послуг Шевченківського району: вул. Липинського, 11, каб.101, т. 230-09-27
Центр надання адміністративних послуг Франківського району: вул. Ген. Чупринки, 85, каб.101, т. 237-30-38
Центр надання адміністративних послуг Личаківського району: вул. К.Левицького, 67, каб.100, т.254-62-04
Центр надання адміністративних послуг Залізничного району: вул. Виговського, 34, каб.10, т.295-82-36
Центр надання адміністративних послуг Сихівського району: просп. Червоної Калини, 66, каб.122, т. 254-64-09

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7508 / 1.55MB / SQL:{query_count}