Грошові спекуляції?

Прокурора Львова просять перевірити, чи зловживає коштами АТП №1

На сесії міськради, яка відбулася 11 квітня, депутати порушили питання про придбання пального львівським комунальним підприємством АТП №1. Йдеться про перевитрати майже 19,3 тис. грн у першому кварталі 2013-го. 
“Автобуси цього підприємства заправляються на АЗС ПП “ОККО-Бізнес” за ціною, яка суттєво перевищує ціни на інших автозаправках, наприклад ВАТ “Укрнафта”. Порівняння цін на пальне на цих заправках за січень-березень 2013-го дійсно свідчить про те, що за середньої ціни 9,8 гривень за літр на заправках “Укрнафта”, АТП №1 сплачувало за пальне на “ОККО-Бізнес” 9,75 гривень за літр у січні, 10,41 гривень – у лютому та 10,49 гривень – у березні. Загалом у першому кварталі АТП №1 придбало понад 348 тисяч літрів пального, за яке заплатило 3,4 мільйони гривень. Перевитрати коштів, за нашим розрахунком, становлять майже 19,3 тисяч гривень”, – розповів Валерій Веремчук, депутат Львівської міськради. 
Проте чиновники запевняють, що підприємство-перевізник чимало зекономило на придбанні пального. Як розповів директор АТП-1 Михайло Сидорович, малі автобуси, які комунальне підприємство орендує, заправляють пальним на окремій АЗС за гуртовими цінами. “Оператор встановив її безкоштовно на наданій нами території”, – зазначив він.
Як розповів Михайло Сидорович, з квітня 2012 року та до березня поточного року включно, купуючи пальне за цінами, нижчими ніж на АЗС ВАТ “Укрнафта”, підприємство зекономило 170 тис. грн, інформує прес-служба мерії. “За інформацією, яку мені надавали, АТП №1 закуповує пальне за найнижчою ціною, що сьогодні є у Львові. Говорять про роздрібні ціни, а АТП №1 закуповує за гуртовими цінами”, – зазначив мер Львова Андрій Садовий.
Перевірити кошти АТП №1 та з’ясувати, чи є на підприємстві зловживання пальним, має прокуратура Львова.   
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8338 / 1.53MB / SQL:{query_count}