Апетит на 20 мільйонів!

Посадовці мерії планують придбати нову прибиральну техніку, але спочатку депутати вимагають чіткого переліку необхідних машин

У квітні мають розглянути питання, які… снігоприбиральні машини потрібно закупити Львову, адже, зі слів чиновників, у місті брак такої техніки. Зазначимо, посадовці активно почали говорити про нові прибиральні машини лише після критики з боку городян, що комунальники працюють невправно під час березневих снігопадів й особливо снігового колапсу 15 березня. 
Мер міста зазначав, що “є порозуміння з депутатським корпусом щодо придбання 50 одиниць техніки”. Із його слів, техніку потрібно закупити влітку, аби до осінньо-зимового періоду місто вже було готове. Мова йде про 20 млн грн. Депутати хочуть, аби чиновники спершу озвучити точний список прибиральної техніки, на яку планують витратити таку суму.
“Не думаю, що куплятимемо прибиральні машини власне на 20 млн грн. Є й інші проблеми в місті, на які потрібні гроші. Наразі звучала лише загальна інформація, що у місті є брак прибиральної техніки. Але депутати подали пропозицію, що спершу має бути перелік необхідної техніки, адже є багато речей, які не потрібно купувати. Цього переліку наша комісія ще не бачила…”, – розповів учора “Пошті” Іван Гринда, голова депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Львівської міськради. 
Комунальні служби міста вже подали пропозиції щодо придбання нової снігоприбиральної техніки. Тим часом “Пошті” не вдалось отримати коментар в. о. директора міського департаменту житлового господарства та інфраструктури. Як поінформувала прес-служба мерії, “інформація щодо прибиральної техніки уточнюється, тому Володимир Олійник відмовився від коментаря”. 
“У нас насправді є брак техніки, прибиральних машин дуже мало. Нині у нашому районі працює дев’ять одиниць техніки, та й то – термін їхньої експлуатації давно закінчився. Перш за все для Шевченківського району потрібні грейдер, снігоочисна техніка. Ми перелік необхідної техніки передали у міськраду. Для того, щоб нам більш-менш справлятися, на дев’ять ЛКП потрібно до прикладу дев’ять одиниць малої снігоприбиральної техніки, а для ШРП – вісім одиниць техніки та чотири обладнання. Бо ми маємо транспорт, якому бракує певного обладнання”, – розповів учора “Пошті” Олександр Удовенко, голова Шевченківської райадміністрації Львова.  
Личаківському району ж необхідно 17 одиниць техніки. “Зокрема нам необхідні грейдер, піскорозкидувачі, підмітальні трактори, навантажувальний екскаватор. Список потрібної прибиральної техніки ми подали у міськраду. Це наші пропозиції, а що буде по факту – побачимо. Адже це питання потрібно узагальнити між усіма районами”, – каже Іван Лозинський, голова Личаківської райадміністрації.
Як зазначав у березні перший заступник мера  Олег Синютка, востаннє техніку централізовано за рахунок коштів міського бюджету купували частково у 2008-му. Більшість нинішньої техніки – 70-80-х років випуску, інформує zaxid.net.
“Місто Львів прибирає 130 одиниць техніки комунальних і приватних структур міста. Щодо залучення техніки Львівводоканалу, Львівтеплоенерго, інших підприємств, то спеціалізованої снігоприбиральної техніки у цих організаціях немає”, – додав Олег Синютка, маючи на увазі піскорозкидувачі, підмітальні машини, грейдери тощо.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8123 / 1.56MB / SQL:{query_count}