Гроші є, а чи будуть дороги?

Облрада ухвалила програму фінансування ремонту автодоріг на цей рік, а губернатор Львівщини подав на звільнення головних шляховиків області

 Облрада ухвалила програму фінансування ремонту автодоріг на цей рік, а губернатор Львівщини подав на звільнення головних шляховиків області 


Учора, 26 квітня, депутати облради прийняли Програму фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на цей рік. Відтак у 2013 році на автомобільні шляхи з обласного бюджету виділять 64,2 млн грн. Як повідомляє прес-служба облради, фінансування програми здійснюватиметься за рахунок надходжень податку з власників транспортних засобів та збору за першу реєстрацію транспортних засобів, місцевих бюджетів та інших джерел. При цьому 75% коштів піде на дороги загального користування місцевого значення, а решта – на створення резервного фонду дорожньої інфраструктури.
Зі слів голови депутатської комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Михайла Задорожного, пропозиції щодо конкретних доріг, які ремонтуватимуть коштом обласного бюджету, затверджуватимуться за поданням Служби автомобільних доріг Львівщини, інформує zik.ua.  
“Це вперше обласна рада виділяє кошти на дороги загального користування. Вони фінансуються з державного бюджету. Ці дороги на Львівщині у дуже поганому стані, тому було прийнято рішення про виділення коштів з обласного бюджету”, – зазначив Михайло Задорожний.
Зазначимо, 25 квітня голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук перебував у Києві з низкою робочих  зустрічей у Міністерстві інфраструктури України та Державному агентстві автомобільних доріг України щодо вирішення  проблемного питання ремонту автодоріг області. Зокрема губернатор у відповідні відомства передав подання на звільнення начальника Служби автомобільних доріг Львівської області Тараса Сиротинського та директора Львівського облавтодору Юрія Тарасовича, інформує zaxid.net.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7806 / 1.54MB / SQL:{query_count}