Емблема – 2012

У Львові визначено переможців першого етапу відкритого конкурсу з розробки емблеми "Львів-2012". Журі за підсумками рейтингового голосування відібрало 12 найкращих робіт, які представлять у другому етапі конкурсу.

У Львові визначено переможців першого етапу відкритого конкурсу з розробки емблеми "Львів-2012". Журі за підсумками рейтингового голосування відібрало 12 найкращих робіт, які представлять у другому етапі конкурсу. Визначали переможців митці, дизайнери, депутати та посадовці Львова. Загалом на конкурс подали 200 робіт 186 авторів, серед яких - відомі дизайнерські групи, багато дітей. Та все ж у півфінал потрапили переважно студентські роботи. За словами Соломії Білоноги, начальника управління інформації та промоції департаменту "Єв­ро-2012" Львівської мі­ської ради, переможець конкурсу отримає 10 тис грн., володар другого місця - 5 тис. грн., третього - 3 тис. грн. Інші учасники, що потраплять у другий етап, отримають заохочувальну винагороду у розмірі 500 грн.

Роботи півфіналістів від учора і впродовж двох тижнів опубліковано на інтернет-сторінках Львівської міської ради та представлено у Музеї ідей (вул. Валова, 18а) для громадського обговорення. Львів'яни та всі охочі зможуть проголосувати за уподобану емблему на сайті www.lviv.ua у рубриці "Євро-2012". Робота, яка набере най­більшу кількість голосів за підсумками голосування, отримає три додаткових бали до конкурсної оцінки журі у фінальному голосуванні. Після цього члени журі підіб'ють підсумки та визначать остаточного переможця конкурсу з розробки емблеми "Львів-2012".

До слова, більшість міст-господарів Євро-2012 вже мають свої емблеми до чемпіонату.

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8161 / 1.53MB / SQL:{query_count}