СВЯТА разом

Львівська молодь закликає долучитися до щорічної акції та поділитися традиціями святкування Воскресіння Христового зі студентами інших областей

 Львівська молодь закликає долучитися до щорічної акції та поділитися традиціями святкування Воскресіння Христового зі студентами інших областей

Доброю традицією студентського братства Українського католицького університету стало запрошувати своїх однолітків та їхніх друзів на святкування Великодня у Львові. Третій рік поспіль молодь із Полтави, Харкова, Запоріжжя, Донецька, Алчевська, Луганська, Одеси та з Криму в переддень свята, у суботу, приїжджає до нашого міста. 
“Хочемо поділитися  тра­диціями та радістю з інши­ми, адже щоразу до нас приїжджають нові люди. Хочемо, щоб наші гості відчули настрій та атмосферу, яка панує у Львові під час святкування Великодня”, – розповідає один із організаторів акції Любомир Лещук. 
Акцію “Великдень разом” проводять із 2010 року. Торік на святкування Пасхи до нашого міста прибуло близько ста студентів. Цього року вже понад 80 осіб записалися на поїздку.
“Важливий момент – це проживання молодих людей у сім’ях, адже тут вони можуть відчути справжню атмосферу свята. Спільне посвячення пасок, відвіду­вання літургії, сніданок – все це є невід’ємними атрибутами Великодня. Цей день потрібно святкувати у колі родичів, друзів та знайомих”, – каже ще один організатор Андрій Левицький. 
В суботу гості разом із родинами, у яких проживатимуть, складуть кошик та підуть святити його до церкви. Цього ж дня молодь має можливість побувати на екскурсії містом та познайомитися із найвидатнішими пам’ятками архітектури. У неділю після літургії та спіль­ної трапези всі разом проводитимуть час у Шев­чен­ківському гаю, де спі­ватимуть гаївок, гратимуть у різ­­номанітні ігри та водитимуть хороводи. А в понеділок для гостей проведуть майстер-клас із малювання писанок. 
“До акції активно долучаються студенти, викладачі та працівники Українського католицького університету. Проте охочих приїхати значно більше, ніж тих, хто зможе прийняти гостей у свою сім’ю. Тому ми просимо громаду міста долучитися до акції, прийнявши до себе молодих людей”, – каже Любомир Лещук. 
Сім’я Петра Дідули вже кілька років поспіль приймає студентів у рамках акції “Великдень разом”. “Ми даємо можливість людям зі сходу відчути наші західні традиції і водночас розуміємо, що є однаковими, – у нас ті ж проб­леми і ті ж радості в житті. Це можна відчути, безпосередньо спілкуючись із молоддю”, –

P.S. Ті, хто хоче долучитися до акції, можуть зв’язатися з організаторами за телефонами: 
063 267 76 88 Любомир Лещук; 
098 450 52 29 Андрій Левицький. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8956 / 1.54MB / SQL:{query_count}