До Великодня центр Львова заквітчають

Якщо погода сприя­тиме, то вже наступного тижня у цент­рі Львова почнуть висаджувати квіти.

 Якщо погода сприя­тиме, то вже наступного тижня у цент­рі Львова почнуть висаджувати квіти.

Насамперед квітами прикрасять клумби біля скульптури Матері Божої та пам’ятника Тарасу Шевченку. Про це “Пошті” розповіла Ірина Чілімова, голова Галицької райадміністрації міста. 

У яких саме кольорах заквітчають Львів, наразі невідомо, але використовуватимуть вже звичні для нашого міста квіти – бегонії, бальзаміни, чорнобривці, сульфінії. Квіткові скульптури у центрі (лев та годинник) відновлять, але нових встановлювати не планують через брак коштів. “З нами ще не повністю розрахувалися за минулий рік”, – повідомила “Пошті” Ержіка Мартинів, директор компанії, яка прикрашає місто квітами. 
Загалом для висаджуван­ня квітів із міської скарбниці виділили 390 тисяч гривень. Проте це вдвічі менше, ніж минулого року. На чому економити, квітникарі наразі не знають, сподіваються на залучення спонсорських коштів. “Працювати собі в збиток ми не можемо, тому ціл­ком ймовірно, що доведеться економити на поли­ванні квітів”, – зазначає “Пошті” Володимир Чишинський, головний інженер ЛКП “Зелений Львів”. 
“Щодо нових квіткових композицій, зараз ведемо переговори з футбольним клубом та мобільним оператором, – додає Ірина Чілімова. – Ймовірно, композиції будуть на проспекті Свободи і на площі Соборній”.
Наступний етап висаджування квітів планують на червень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8502 / 1.53MB / SQL:{query_count}