У Львові визначать найгостиннішу кнайпу

Із 8 по 11 травня в рамках VI Міського свята “День батяра у Львові” відбудеться чемпіонат львівських кнайп.

 

Із 8 по 11 травня в рамках VI Міського свята “День батяра у Львові” відбудеться чемпіонат львівських кнайп.

Організатори свята вже визначили десять закладів, які в межах туру зможуть відвідати львів’яни та численні гості міста, аби безкоштовно скуштувати там фірмове пиво та віддати голос за найгостиннішу кнайпу. 
Для участі в турі кожен охочий має придбати на Ярмарку батярських лігумін, що відбуватиметься на площі Ринок, фестивальний кухоль, який дає право на 10 безкоштовних дегустацій у кнайпах-учасницях. Кнайпу-переможницю визначать за кількістю голосів, якими слугуватимуть дегустаційні талони (70%) та SMS-повідомлення (30%). А вже 11 травня о 21.00 на головній сцені свята (північна сторона площі Ринок) відбудеться нагородження найкращого пивного закладу.
Також 10-11 травня в рамках Дня батяра на площі Ринок відкриють “Батярську канцелярію”, “Батярський бетонний завод”, співатимуть у караоке батярських пісень, відбудуться майстер-класи батярських танців, батярські шаржі, батярський боді-арт та інші галицькі забави. У ці дні також пройде КаверFest – фестиваль, де численні кавер-гурти зможуть представити львів’янам та гостям міста свою майстерність та музичний талант. Ще одним сюрпризом стане Байкерський перформанс.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8371 / 1.52MB / SQL:{query_count}