На уроки до музею

Львівські школярі матимуть змогу здобувати знання серед різноманітних експонатів

 

Львівські школярі матимуть змогу здобувати знання серед різноманітних експонатів

Управління освіти в рамках проекту “Єди­­ний освітньо-культурний простір Львова” спі­льно з му­зеями міста працює над проектом проведення уроків у музеях. Вже з нового навчального року школярі зможуть приходити на уроки у музеї, повідомляє прес-служба ЛМР. 
Для реалізації проекту використовують фонди Національного музею ім. А. Шептицького, Львівської картинної галереї, Палацу Потоцьких, Львівського природничого музею. “Мета проекту – залучити музеї міста до активної співпраці зі школами. Ми вже маємо напрацювання з декількох предметів – це природничий цикл, уроки з інформатики, бінарний урок з математики та української літератури, хімія, біологія та фізика. Іноземна мова – в процесі розробки. Кожен урок проводиться на базі музею, використовуються експонати музею, фонди”, – розповідає в. о. директора Навчально-методичного центру освіти Львова Тетяна Ольшанецька. 
Із такими моделями уроків наразі ознайомлюють вчителів та директорів шкіл. З метою успішної адаптації проекту та запровадження модельних уроків у навчально-виховний процес методистами НМЦО укладено збірник “Навчання у музеї. Що? Де? Як? Чому? Навіщо?”, у якому подано практичні рекомендації і теоретичні засади проведення уроків у музеях. “Музеї позитивно поставилися до ініціативи. Якщо дитина побувала у музеї чи картинній галереї, вона обов’язково приведе сюди своїх знайомих”, – каже начальник управління освіти Львова Галина Слічна.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8469 / 1.53MB / SQL:{query_count}