Посадовці у рукавичках

Львів та область прибирали під час толоки з нагоди Дня довкілля

 Львів та область прибирали під час толоки з нагоди Дня довкілля

Понад 6,5 тисячi працівників державних установ та військових взяли участь у Всеукраїнській толоці з нагоди Дня довкілля. Понад дві тисячі держслужбовців Львівської ОДА, підрозділів органів центральної виконавчої влади та понад 4,5 тисячi військових у суботу прибрали та озеленили територію парків, скверів та лісопаркових зон міста. Зокрема у Львові  посадили 690 дерев та 1300 кущів.
Також небайдужі мешканці міста разом із комунальниками та військовими прибирали усі парки Львова. Загалом прибрали 28 парків міста. Всього у суботу почистили близько 2 тисяч гектарів зелених зон міста. 
До прибирання парків долучились і всі управління міської ради. Зокрема, посадовці провели благоустрій у парках “Знесіння”, “Високий Замок”, ім. І. Франка, “Залізна Вода” , “Горіховий гай”, Стрийському парку, “Піскові озера” “Погулянка” та інших. 
Допомагали приводити місто до пуття й військові Західного територіального командування внутрішніх військ, які в парку “Бондарівка” висадили 18 дерев. До толоки долучився і колектив Управління Державної служби охорони при ГУ МВСУ у Львівській області –  правоохоронці ліквідували три несанкціоновані сміттєзвалища,  вивезли побутові відходи, упорядкували газони.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7453 / 1.54MB / SQL:{query_count}