І знову блокада

У Львові не можуть закінчити розпочаті ямкові ремонти через борги Держказначейства. Комунальники обіцяють вийти на пікет

 У Львові не можуть закінчити розпочаті ямкові ремонти через борги Держказначейства. Комунальники обіцяють вийти на пікет

Держказначейство продовжує блокувати платежі від міської ради. Цього разу можуть “постраждати” ямкові ремонти, адже гроші саме на ці роботи досі не перерахували: не вистачає як матеріалів, так і коштів для виплати заробітної плати працівникам. Тож, як бідкаються міські чиновники, вулиця Кривоноса, де нині латають ями, може стати останньою відремонтованою до Пасхи. 
“Дуже хотілося б до Великодня закінчити роботи з латання аварійних ям і почати планові роботи із суцільного чи картового асфальтування. Ці роботи не можна відкладати, бо йдеться і про безпеку руху, і про комфорт пересування, – зазначає в. о. директора міського департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимир Олійник. – Сьогодні в усіх ШРП через несплату рахунків Держказнечейством не виплачена зарплата працівникам. Уже утворюються борги та накладаються штрафні санкції щодо Пенсійного фонду з 20 квітня. Також є серйозна заборгованість у придбанні бітуму та сипучих матеріалів. Вже сьогодні під загрозою зупинення асфальтні заводи, які дають можливість ремонтувати дороги”.
Держказначейство заборгувало міськраді 17 млн грн, із яких доріг стосуються 2,3 млн грн. “Асфальтному заводу за бітум ми заборгували 160 тисяч гривень, тому цей матеріал змушені позичати у колег із Личаківського району”, – каже директор “ШРП Галицького району” Мирон Ядчишин, інформує прес-служба міськради. Якщо ситуація не покращиться, комунальники обіцяють діяти рішуче. “У випадку невирішення цього питання доведеться ухвалювати нестандартні рішення. Можливо, вдамося і до пікетування Держказначейства”, – акцентує Володимир Олійник. Як додав Мирон Ядчишин, люди налаштовані вийти на вулицю, бо до Великодня хочуть отримати заробітну плату, яку не виплатили ще за березень. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8329 / 1.53MB / SQL:{query_count}