У Львові шукатимуть “ворогів” преси

До Дня журналіста на Львівщині буде визначено чергового номінанта на антинагороду “Ворог преси”.

 

До Дня журналіста на Львівщині буде визначено чергового номінанта на антинагороду “Ворог преси”.

Рішення про це прийняли під час засідання секретаріату Львівської обласної організації Національної спілки журналістів.  Кандидатури “заслужених” претендентів на це “почесне” звання можуть, окрім редакцій засобів масової інформації, зголошувати усі бажаючі.
Як зазначає заступник  голови ЛОО НСЖУ Андрій Болкун, минулорічним переможцем у номінації “Ворог преси” на Львівщині став сільський голова с. Сокільники, який розбив телекамеру знімальній групі ЛОДТРК.
“До спілки журналістів чи не щотижня звертаються наші колеги про тиск та перешкоджання професійній діяльності. Тут і прямі погрози, і судові позови, і недопуск у приміщення органів влади, і ненадання вчасної відповіді на запити або формальні відписки, – зазначає Андрій Болкун. – До так званих ворогів преси можна зарахувати здебільшого чиновників та правоохоронців, які порушують чинне законодавство про доступ до публічної інформації, ігнорують статус та законні вимоги журналістів”. Пропозиції щодо конкретних службовців-порушників можна подавати до кінця травня. 
6 червня, під час відзначення Дня журналіста,  Львівська обласна організація НСЖУ оприлюднить переможців та номінантів на звання “Ворог преси”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8348 / 1.52MB / SQL:{query_count}