Поки буде холодно, опалення не вимикатимуть

Цього року опалювальний сезон у Львові продовжать. На скільки – залежить від погоди 

Цього року опалювальний сезон у Львові продовжать. На скільки – залежить від погоди 

На календарі другий місяць весни, а погода геть не весняна. Зрештою, й про різке потепління ніхто не говорить, тому ховати теплі речі не варто. Тим часом опалювальний сезон у Львові триватиме доти, поки буде холодно.  Нагадаємо, що зазвичай він триває до 15 квітня.

“Будемо зважати не на дату, а на стан погодних умов і щоб мешканцям Львова вдома було комфортно”, – каже Олег Синютка, перший заступник міського голови Львова. 

Станом на 4 квітня, як повідомили у Львівтеплоенерго, опалення і гаряча вода є у всіх споживачів, окрім двох будинків, які не отримують гарячу воду через заборгованість – це вул. Кульпарківська,139 та В.Великого,16. “15 квітня – це лише орієнтир. Та й не завжди у цей день закінчується опалювальний сезон. Наразі не можемо сказати, на скільки днів продовжать цей сезон у Львові. Як початок, так і закінчення теплопостачання залежить від погодних умов. Опалювальний сезон закінчиться тоді, коли буде добова температура вища +8 градусів і відповідне розпорядження міського голови. Окрім цього, після завершення подання тепла для житлових будинків,  зазвичай подаємо опалення для садочків та лікарень”, – розповіла учора “Пошті” Ганна Пищула, прес-секретар ЛМКП “Львівтеплоенерго”.

“Пошта” уточнює: рішення про закінчення ухвалюють, враховуючи температуру повітря, зокрема впродовж трьох діб середньодобова температура повинна бути вищою, ніж 8 градусів тепла. 

ДО ТЕМИ

Як зазначають метеорологи, температура повітря в Україні в першій декаді квітня буде нестійкою й після 11 квітня, на жаль, знову буде похолодання! “Мене найбільше турбує те, що з 11 по 20 квітня знову очікуємо зниження температури повітря. Мабуть, комунальники не мали б ще вимикати опалення у звичні терміни. Адже температура повітря може опускатися до +3-6 удень. І нічні температури також будуть низькими”, – сказала Вазіра Мартазінова, завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7922 / 1.55MB / SQL:{query_count}