Львівські новини: телеграф

Обмеження швидкості на Пасічній

Цього четверга, 21 лютого, на вул. Пасічній в районі вул. Китайської встановили дорожній знак щодо обмеження швидкості руху транспорту 40 км/год. “Прийнято рішення, що зранку з 7.00 до 9.00, а також після обіду працівники міліції слідкуватимуть, аби діти, йдучи у школу та зі школи, переходили дорогу через перехід. Також буде перенесена існуюча зупинка громадського транспорту, її демонтують, а громадський транспорт зупинятиметься ближче до вул. Ярошинської у заїзній “кишені”, згодом там облаштують зупинку. Також будемо звертатися до депутатів з проханням виділити з міського бюджету кошти на встановлення світлофора”, – розповів Іван Лозинський, голова Личаківської райадміністрації. Нагадаємо, на цій ділянці днями сталася аварія: машина врізалася у зупинку.

Екологічні дозволи

З 1 січня по 15 лютого Держуправління охорони навколишнього природного середовища Львівщини видало 165 дозволів на викиди забруднюючих речовин в повітря стаціонарними джерелами. 21 проектну документацію спеціалісти повернули на доопрацювання. До слова, вподовж минулого року кількість забруднюючих речовин, що потрапили в повітря через діяльність підприємств, зменшилась майже на шість тис. тонн.

Нове керівництво “Львівгазу”

19 лютого припинено повноваження голови правління ПАТ “Львівгаз” Ігоря Марчака. Тимчасово виконуючим обов’язки голови правління обрано Володимира Зленка, інформує РБК-Україна. До слова, ПАТ “Львівгаз” – підприємство, яке займається постачанням і транспортуванням природного і скрапленого газу споживачам Львівської області. 

Заборгованість водоканалу

Станом на початок року заборгованість перед комунальним підприємством “Львівводоканал” з різниці в тарифах становить понад 97 млн грн, повідомляє прес-служба мерії. “Ми звернулися в Міністерство фінансів з проханням виділити державні субвенції на компенсацію різниці в тарифах. За рахунок субвенцій ми плануємо погасити борги перед держбюджетом. Зокрема, маємо борг 9 млн грн по ПДВ, 16 млн грн збір за геологорозвідувальні роботи, який наростав з 2006 року. Також маємо понад 60 млн грн непогашених зобов’язань по кредиту Світового банку”, – зазначив Степан Пакіж, в. о. директора ЛМКП “Львівводоканал”. 

Студентський злочин

За допомогою комп’ютерних технічних пристроїв 24-річний студент одного з вишів Львова переадресовував дзвінки з мобільного телефону іноземного оператора на номери національної компанії мобільного зв’язку. Це давало змогу клієнтам нелегального телефоніста оплачувати міжнародні дзвінки як міські, повідомили в прес-службі УСБУ у Львівській області. Співробітники СБУ затримали правопорушника “на гарячому” в одному з студентських гуртожитків. Була порушена кримінальна справа. Рішенням Личаківського районного суду Львова цього студента визнано винним та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 10200 грн з відшкодуванням збитків національному оператору мобільного зв’язку.


122 людини постраждали від переохолодження та обмороження станом на 22 лютого на Львівщині, інформує zaxid.net. З постраждалих 97 осіб госпіталізували, а 15 – померли через переохолодження.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8703 / 1.55MB / SQL:{query_count}