Львівські новини: телеграф

У Львові виміряють вміст сірководню

“Львівводоканал” закупив два газоаналізувальні прилади для вимірювання вмісту сірководню. Вартість цієї техніки становить 90 тис. грн, наразі вона проходить сертифікацію в Києві. “Прилади були у Львові, але не пройшли сертифікацію у нашому міському центрі стандартизації, метрології та сертифікації, бо в ньому виникли технічні проблеми”, – розповіла прес-секретар “Львівводоканалу” Уляна Горбата. За її словами, наступного тижня прилади привезуть до Львова і одразу ж встановлюватимуть.

Додаткові потяги на 8 березня 

Для забезпечення підвищеного попиту на перевезення під час березневих свят залізниці України призначили шість додаткових поїздів, які здійснять 12 рейсів. Додаткові поїзди курсуватимуть із шостого березня. Найбільше додаткових поїздів (чотири) призначено до туристичних центрів Західної України, вони здійснять вісім рейсів, інформує прес-служба “Укрзалізниці”.

Ветеранам війни – безкоштовний проїзд

Ветерани війни Львівщини отримають листи-талони на безоплатний проїзд на всі види транспорту на території України (автобуси, потяги та літаки), повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації розповсюдив у райони  2 900 листів-талонів на право одержання ветеранами війни проїзних квитків безоплатно та 18  тисяч листів-талонів на право одержання їх з 50-відсотковою знижкою. Ці талони розподілять між районним та міським управлінням соціального захисту населення.

101-й день народження

Ще одна львів’янка відсвяткувала  поважний ювілей. 18 лютого виповнився 101 рік Гелені Миколаївні Малнович, мешканці Франківського району Львова. З цієї нагоди до уродинниці завітали представники управління соцзахисту Львівської міськради й вручили 1000 грн, яку виплатили із бюджету міста, та вітальний лист від міського голови, інформує прес-служба міськради. Нагадаємо, що у 2013 році в нашому місті десять львів’ян відзначатимуть сто років, а 23-ти – більше ніж сто років.

Майбутній музей шоколаду

Цього року у Львові організатори VI Національного свята шоколаду планують відкрити “Львівський шоколадний музею”. У п’ятиповерховій будівлі музею будуть представлені різноманітні шоколадні експонати – від шоколадних скульптур львівських будівельних пам’яток до величезних 200-кілограмового шоколадного лева та триметрового шоколадного годинника, інформує прес-служба міськради. “Особливістю музею стане те, що кожен поверх поділять на окремі зони, а експонатами виставки будуть уже відомі львів’янам та гостям міста шоколадні скульптури, створені найкращими львівськими митцями під час Свята шоколаду. Музей також розкриватиме відвідувачам секрети виробництва шоколаду, розкаже про історію його походження та особливості використання у кондитерській галузі. Один із поверхів музею повністю присвятимо маленьким відвідувачам – для них ми відкриємо “Дитячу шоколадну країну”, – розповів Андрій Сидор, директор VI Національного свята шоколаду. Відкриття “Шоколадного музею” заплановано на початок червня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8599 / 1.55MB / SQL:{query_count}