Е-квиток потрібен, але…

Посадовці і перевізники Львова не сумніваються в доцільності впровадження електронного квитка у транспорті, однак як саме його ввести до кінця не відомо

Посадовці і перевізники Львова не сумніваються в доцільності впровадження електронного квитка у транспорті, однак як саме його ввести до кінця не відомо

Львів уже давно готовий до впровадження єдиного електронного квитка у транспорті. Однак існує ціла низка підводних каменів, які перешкоджають цьому, вважає Сергій Кіраль, начальник міського управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій. 

”Ще у 2011-му Львів був готовий реалізовувати проект електронного квитка, бо був партнер, компанія з Латвії. Ми планували створити підприємство, аби мати змогу залучити фінансовий ресурс від партнера, а також перекласти на нього всі ризики, пов’язані з експлуатацією цієї системи. Адже зрозуміло, що в системі громадського транспорту є величезний обіг коштів, тому перебоїв бути не повинно. І тому потрібен надійний партнер, який вже багато років працює з цими системами. На жаль, на той момент депутати нас не підтримали, була створена робоча група, ми відповіли на всі питання, які цікавили депутатів, – технічні, юридичні, фінансові, але віз і далі там”, – каже Сергій Кіраль, інформує прес-служба міськради.

Тепер уже самі перевізники ініціюють створення е-квитка, але цього разу побоювання мають вже міські чиновники. 

”Є заява двох перевізників, які хочуть ввести е-квиток локально. Але боюся, щоб не вийшла така ситуація, як із GPS-трекерами, коли всі перевізники замовили GPS-системи у різних компаніях і мають проблеми з експлуатацією трекерів”, – пояснює Олег Вілюра, заступник начальника міського управління транспорту, інформує zaxid.net. 

Він додав, що введення е-квитка вирішить багато питань, дасть змогу обліковувати пасажиропотік і на його основі обчислювати рентабельність маршрутів. Та попри це виникне чимало проблем із пільговиками. ”Все впирається в наше законодавство. У такому випадку треба передбачити е-квиток для всіх пільгових категорій населення, але їх дуже багато”, – зазначив Олег Вілюра. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7588 / 1.54MB / SQL:{query_count}