Аквапарк відкрив таємниці власної “кухні”

Журналістам показали, як працюють водні атракціони

Журналістам показали, як працюють водні атракціони

Уже чотири роки у Львові функціонує Комплекс водних видів спорту “Пляж”. За цей час у містян назбиралося чимало запитань до адміністрації аквапарку, на які мас-медіа отримали відповіді цього тижня під час прес-туру. 

Отож, керівництво закладу акцентує: вода у басейнах чиста і безпечна. “Агресивну дезінфекцію води хлором, перевищення концентрації якого згубно впливає на слизові оболонки та легеневі тканини людини, в аквапарку “Пляж” замінили екологічними варіантами: знезараженням води гіпохлоритом натрію, який добувають шляхом гідролізу розчину кухонної солі, та озонуванням дитячого басейну”, – каже Сергій Дігтяр, член правління ПрАТ “Комплекс водних видів спорту”.

А ось у дитячому басейні завдяки озонуванню вода безпечна й для немовлят. Ба навіть більше, цілодобово кожні три години власна хімічна лабораторія аквапарку проводить аналіз води в басейнах і за потреби коригує подачу дезінфікувальної речовини.

Очищення води відбувається  в унікальній для Львова фільтраційній системі, адже вода проходить механічне очищення у спеціальних посудинах із кварцовим піском та антрацитовою крошкою різних фракцій. 

Окрім цього, впродовж доби вся вода басейнів аквапарку (а це понад три мільйони літрів) проходить два повні цикли очищення: дитячий басейн – кожні 40 хвилин, розважальний басейн і канали гірок – кожні чотири години, спортивний  басейн – кожні вісім.

Взимку львів’яни цікавляться, яка ж температура води та повітря в аквапарку. “Підтримуємо завше сталу температуру води: плюс 25 – 26 градусів у спортивному басейні, плюс 27 – 28 градусів у розважальному та плюс 29 – 30 градусів у дитячому. А ось температура повітря сягає плюс 30 градусів”, – пояснює Сергій Дігтяр.

Відвідувачів, зокрема батьків, часто цікавить питання, чи безпечними є гірки. “На них заходи безпеки посилені: 30 осіб персоналу, правила-ілюстрації, що відображають дозволені та заборонені позиції для спуску, оснащення системою “стоп-старт”, яка подає світловий сигнал для спуску, коли попередній відвідувач перебуває на безпечній відстані. Гірки, встановлені у аквапарку, були спеціально змодельовані та виготовлені польською фірмою “MAZUR”, яка є лідером у Європі з виготовлення обладнання для аквапарків”, – запевняють у прес-службі аквапарку. Варто лиш додержувати всіх правил безпеки! 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7926 / 1.55MB / SQL:{query_count}