Піснею проти агресії

Учні Львівської лінгвістичної гімназії піснею “Не смійся з мене” захищають права дітей із особливими потребами

Учні Львівської лінгвістичної гімназії піснею “Не смійся з мене” захищають права дітей із особливими потребами

Під час поїздки на Львівщину Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко відвідав Львівську лінгвістичну гімназію, що на вул. Кирила і Мефодія, 17А. Зокрема учні 3-А (сьомого) класу презентували гостю міжнародний проект “Повага дією” і виконали пісню Пітера Ерроу та Марії Бурмаки “Не смійся з мене”.

Як розповіла “Пошті” голова батьківського комітету 3-А класу лінгвістичної гімназії Ірина Артем’як, піснею учні намагаються протистояти агресії та захищати дітей з особливими потребами. Учасники проекту виконують її від імені всіх ображених і принижених дітей, які не можуть за себе постояти та захистити себе.

До речі, учні 3-А класу цієї гімназії ініціюють включення пісні “Не смійся з мене” до обов’язкової шкільної програми в Україні.

У найближчих планах учнів гімназії, за словами Ірини Артем’як, презентація пісні у Самбірській виправній колонії та Львівському військовому ліцеї

ім. Героїв Крут. Окрім цього, керівництво та батьківський комітет гімназії підготували звернення до глави УГКЦ Святослава Шевчука про те, щоб під час літургій усі могли помолитися за тих діток, які нині перебувають у складних обставинах, щоб не були до них байдужими.

Юрій Павленко висловив готовність підтримувати ініціативи класу та запросив дітей відвідати Адміністрацію Президента під час весняних канікул.

Відомо, що у травні цього року відбудеться концерт учнів гімназії, гостею якого буде один із авторів пісні – Марія Бурмака. Велику підтримку учням у підготовці до концерту надає Перший український театр для дітей і юнацтва. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7602 / 1.54MB / SQL:{query_count}