Новий call-центр

Запрацювала гаряча лінія Львівського обласного контактного центру

Запрацювала гаряча лінія Львівського обласного контактного центру

Задля вдосконалення роботи зі зверненнями громадян, підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, розпочала роботу гаряча лінія Львівського обласного контактного центру. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА. 

Новий call-центр є складовою Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади. Оператори контактного центру прийматимуть звернення заявників та надсилатимуть їх на розгляд центральним і місцевим органам виконавчої влади відповідно до компетенції. Крім цього, фахівці центру надаватимуть зацікавленим особам довідкову інформацію.

Завдяки гарячій лінії обласного контактного центру заявнику не доведеться писати звернення та приносити його для реєстрації в державну установу – достатньо буде лише подзвонити за багатоканальним телефоном (032) 235-73-73 та озвучити оператору свою проблему чи пропозицію.

Львівський обласний контактний центр створено згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України “Про схвалення Концепції створення Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади”, постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про Національну систему опрацювання звернень до органів виконавчої влади та Типового положення про контактний центр Автономної Республіки Крим, області, мм. Києва і Севастополя”, розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації “Про створення Львівського обласного контактного центру”.

Номер телефону гарячої лінії Львівського обласного контактного центру: (032) 235-73-73. Гаряча лінія працює щодня, крім святкових та вихідних днів. Графік її роботи: понеділок–п’ятниця з 9.00 до 18.00. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8372 / 1.53MB / SQL:{query_count}