Фізкультура у нових залах

У семи львівських школах розпочали капітальні ремонти спортзалів

У семи львівських школах розпочали капітальні ремонти спортзалів

До червня сім шкіл міста будуть мати новенькі спортивні зали. Їх відремонтують за гроші  “Українського фонду соціальних інвестицій”, що для цього виділив 10 млн гривень.
Для участі у проекті зголосилося 32 школи, кожна з яких мала підготувати свої пропозиції. Однак пощастило не усім: до списку обраних потрапили школи № 2, 29, 30, 43, 54, 73 та гімназія „Євшан”. На сьогодні ремонтні роботи у всіх навчальних закладах вже розпочали.

ДО ТЕМИ

Поки у школах ремонтують спортзали, у міській раді півроку залишається вакантним місце начальника управління освіти. Після звільнення Володимира Огури, виконувачем обов’язків залишається Катерина Гороховська. „Їй з такою роботою і навантаженням важко. Зараз ми в пошуку нової людини. Я б з радістю хотів, щоб на кожну посаду у нас був кадровий резерв з двох-трьох людей. Але маємо з цим проблеми, бо вимоги дуже високі, заробітна платня, на жаль, не така хороша, як би хотілося. Тому складнощі з кадрами є”, – розповів мер Львова Андрій Садовий. 

“Специфіка проекту полягає у тому, що 5% грошей на ремонт збирають батьки учнів, які тут навчаються. Відповідно, кожна дитина може вважати відремонтований зал і своєю заслугою. Місто долучається фінансами лише на проектні роботи. Основна частина – це грантові витрати. Для прикладу, у школі №73 з кінця лютого вже зробили досить великий об’єм роботи. Батьківська громада доклала 36,5 тисячі гривень з необхідних 730 тисяч”, – розповідає міський голова Андрій Садовий. Таким чином ремонт спортзалу у 73-й школі коштував батькам одного учня 54 гривні, зважаючи на те, що у цьому навчальному закладі навчається 675 дітей. 
Проект також передбачає не лише ремонт шкільних спортзалів, а й закупівлю нового спортивного обладнання. “У попередні роки ми витрачали гроші на ремонти самих шкіл: вікон, дахів, інженерії, внутрішніх робіт. Спортивна частина завжди залишалася осторонь. Цього року ми надолужимо ситуацію і ці кошти ми інвестуємо саме у спорт”, – каже Андрій Садовий.
“Маленький відсоток гранду передбачений на навчання персоналу. Під час  проекту буде проведено сім тренінгів для директорів шкіл та для вчителів фізкультури, які матимуть нагоду навчитися співпрацювати з фондами, робити різні інвестиційні проекти. Це будуть дуже потужні навчання менеджменту управління і співпраці з фондами”, – запевняє в.о. начальника управління Катерина Гороховська.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8170 / 1.55MB / SQL:{query_count}