Львівські новини: телеграф

Прогноз львівського бабака

У Львівському міському ди­тя­­чому еколого-натуралістичному центрі бабак прогнозуватиме весну 15 лютого.  “Цього року ми традиційно будитимемо бабака на Стрітення. Торік також 15 лютого наш бабак напрогнозував пізню весну і це справдилося”, – розповів прес-службі ЛМР директор Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович. У народі існує прикмета: якщо бабак, вилізши зі свого будиночка, побачить свою тінь, то весна буде пізньою. 

Додаткові маршрутки

З понеділка запрацює маршрут №1001. “Ми хочемо їх впровадити заплановані маршрути №1001 та №1002. Ще на початку січня лист на погодження цих маршрутів ми скерували у Львівську обласну державну адміністрацію, оскільки маршрути пролягають через кільцеву дорогу, яка територіально відноситься до області. Наразі адміністрація дала погодження на маршрут №1001. Зараз ми працюємо з тимчасовим перевізником, думаю, з понеділка маршрутка курсуватиме”, – зазначив прес-службі ЛМР Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку. Маршрутки  №1001 їздитимуть так: Рясне-1 – кільцева дорога – вул. Городоцька – кінцева зупинка тролейбусних маршрутів №3, 10. 

Буклети таки рознесуть

Для доставки буклетів про оновлення маршрутної мережі з міського бюджету надано 19,8 тис. грн. Таке рішення ухвалив виконком міста.

Маршрутку в Бірки!

У село Бірки, що під Львовом, їздитимуть більші маршрутки. Таке рішення прийняли чиновники Львівської ОДА після того, як мешканці села у середу перекрили дорогу до міста. За результатами  засідання дано доручення розглянути можливість продовження міського автобусного маршруту №22 до села Бірки. Крім того, перевізників, автобуси яких  курсують через село Бірки, зобов’язано провести заміну маловмістимих мікроавтобусів на автобуси з більшою пасажиромісткістю. Також на виконання рішення робочої групи внесено зміни в схему міського автобусного маршруту №43 з кінцевою зупинкою біля Західного українського спеціалізованого дитячого медичного центру на вул. Дністерській, повідомляє офіційний сайт Львівської ОДА.

Гроші за землю

Від оренди землі за 2011 рік у міський бюджет надійшло  понад 95 мільйонів гривень  “Фактичні надходження до бюджету від земельного податку перевищили планові на 19,14%, а від оренди землі – на 8,71%. Із розвитком ринкових відносин відповідно зростає значення оцінки земель”, – повідомив прес-службі ЛМР начальник управління природних ресурсів Михайло Бокало.

Вікна за оплату

Минулого місяця ще сім будинків у Галицькому районі отримали нові вік­на на сходових клітках. Їх ставлять у тих будівлях, мешканці яких сплатили комунальні послуги на 100%. Торік у Галицькому районі 28 будинків отримали такі вікна, а загалом у місті понад 114 під’їздів у 2011-му були обладнані новими енергоощадними вікнами. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8113 / 1.55MB / SQL:{query_count}