Львівські новини: телеграф

У Львові новий міліціонер 

Начальником Львівського міського управління міліції призначено Сергія Зюбаненка. Досі правоохоронець зай­мав посаду начальника Кременчуцького міського управління міліції Полтавщини. Нагадаємо, 30 січня, також відбулося представлення нового начальника УДАІ у Львівській області. Це – підполковник міліції Федір Васильків.

Мороз паралізує транспорт 

У морозні дні варто виходити на роботу завчасно, бо через низьку температуру виходить з ладу транспорт. Так, у Львові виникли проблеми з тролейбусами, бо через низьку температуру – замерзають та обриваються контактні мережі. Є проблеми і з великими радіальними автобусами, бо на холоді у них часто замерзає пневматична система закривання-відкривання дверей. 
“Через це автобуси по черзі сходять з маршрутів у бокси, де їх відігрівають. Так, 30-31 січня у Львові 30-40 автобусів не могли виїхати зранку через морози.  Водії просто не змогли завести промерзлі машини незважаючи на те, що упродовж ночей чергові водії щогодини заводять автобуси в автопарках, запевняють в управлінні транспорту ЛМР. За словами Андрія Білоуса, заступника начальника управління транспорту ЛМР, якщо температура повітря у Львові понизиться ще на 5 градусів, то швидше за все з ладу вийдуть всі автобуси як мінімум один раз в день”, – пише zaxid.net.  
“Такі проблеми не лише у автобусах ЛАЗу, а й в “Богданах” та “Еталонах”. МАНи менше піддаються впливу сильних морозів. Вчора для розігріву зійшов лише один МАН, сьогодні – жодного”, – повідомив прес-службі начальник відділу ремонту ТЗ АТП №1 Львівської міської ради Олександр Кобіль. 

Відігріті лебеді

Лебеді зі Стрийського парку перезимують у теплиці, що на вул. Замарстинівській. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, посилаючись на в.о. директора ЛКП “Зелений Львів” Богдана Москв’яка. “Три лебеді зимують у теплиці, яка опалюється. Для них облаштовано штучну водойму”, – зазначив Богдан Москв’як. До речі, у попередні роки лебеді зимували в оранжереї у Стрийському парку.

Риболовля за гроші

На Гамаліївському озері (Кам’янко-Бузький район поблизу с. Запитів) розпочато аматорське рибальство, щоправда, платне від 5 до 20 грн. “За виловлену рибу рибалка сплачує окремо, після зважування. За 1 кг коропа, сома, лині, щуки, білого амура потрібно заплатити 20 грн, за карася, товстолоба – 15 грн, окуня, йоржа, червонопірки, плотви – 10 грн. Вилов живих рибних ресурсів проводитиметься тільки з берегової зони”, – розповів прес-службі ЛМР начальник спеціального товарно-рибного господарства “Львівтеплоенерго” Юрій Мужик. Минулого року в озеро запустили 520 кг коропа, 847 кг товстолоба та 200 кг білого амура.

Замінили труби

Торік “Львівводоканал” за власні гроші замінив 19,4 км водопровідних та каналізаційних мереж. Зокрема, замінено гостроаварійні ділянки міських водогонів на вулицях: Севери, пл.Ринок, Гашека, 2а, Стрийська, 123-125, Стрийська (цегельня), Чигиринська, Лінкольна, 23, Лінкольна, 51-53, Миколайчука-Орлика, Шафарика, 8, Шафарика, 14-16, пр.Червоної Калини, 97-109, Зелена, Тичини.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8136 / 1.55MB / SQL:{query_count}