Нова корона над летовищем

Міжнародний аеропорт “Львів” отримав новий логотип

Міжнародний аеропорт “Львів” отримав новий логотип

Учора на офіційній церемонії було нагороджено переможця у конкурсі на розробку логотипу Міжнародного аеропорту “Львів”. Найкращою стала робота львів’янина – Віктора Федюка, який отримав у подарунок кришталевий кубок із зображенням нового логотипу та два квитки від однієї з авіакомпаній, що виконують рейси зі Львова. 

“Ідея зародилася мит­тєво, а на графічне створення пішов приблизно тиждень. Львів свого часу був королівським містом, що власне символізує корона. Міжнародність підтверджується тим, що літаки розлітаються в різні сторони, вони злітаючи залишають за собою певні сліди, які і утворюють корону. Щодо кольору, то ще тривають дискусії, але я рекомендував кольори денного та нічного неба, адже аеропорт обслуговує і вдень, і вночі”, – розповів Віктор Федюк.

ДО ТЕМИ

…імені Данила Галицького

Торік у листопаді уряд прийняв розпорядження назвати львівський аеропорт на честь Данила Галицького. Ця назва була прийнята у зв’язку з голосуванням на сторінці “Фейсбук” одного з промоційнийх інтернет-порталів Львова.  У голосуванні взяли участь 12 258 користувачів соцмережі. Друге місце посіла назва на честь Степана Бандери , на третьому місці – назва “Аеропорт Львів”. Серед варіантів назви, які увійшли до першої десятки, були Lemberg international, Станіслав Лем, Іоан Георг Пінзель, Леопольд фон Захер-Мазох, Андрей Шептицький та інші. 

Конкурс був оголошений ще торік 5 грудня. Переможця визначала комісія у складі керівництва львівського аеропорту. “У конкурсі взяло участь понад 70 учасників та було надіслано понад 200 варіантів логотипу. Учасники були різного віку, починаючи від школярів та закінчуючи старшими людьми. Участь в цьому конкурсі навіть взяв конкурсант із Казахстану”, –  каже  Галина Винарчик, менеджер із маркетингу львівського аеропорту.

Віктор Федюк у якос­ті подарунку вибрав квитки до Стамбулу, де, за його словами, тепліше. “Пошта” нагадує, що конкурс вимагав, щоб логотип аеропорту, окрім того, що мав визначати  особливість Львова, мав бути сучасним, відповідати міжнародним стандартам і бути легким для друку.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7339 / 1.55MB / SQL:{query_count}