Земельні торги – 2012

Цьогоріч в ратуші планують заробити 79 мільйонів гривень від продажу львівської землі

Цьогоріч в ратуші планують заробити 79 мільйонів гривень від продажу львівської землі

Уже 28 лютого у Львові проведуть перший в 2012-му аукціон із продажу земельних ділянок. За словами Михайла Бокала, начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міськради, на відкриті торги виставлять 21 земельну ділянку під об’єкти нерухомості, загальна вартість яких становить 170 млн грн. Однак лише чотири з них запропонують для продажу вперше, решта ж виставлятимуть на торги повторно. 

Нагадаємо, як писала “Пош­та”, повторно на аукціоні продаватимуть ділянки на вул. Роксолани, вул. І. Величковського, 16-18, вул. Демнянська, Ковельська, 108-а, вул. Липова алея – вул.Стуса, вул. Кульпарківська, 226-г, вул. Щирецька – вул. Ряшівська (проектована), вул. Сяйво, 2, вул. Рахівська, вул. Північна в промзоні “Сигнівка”, вул. Земельна (проектована) – вул. Мележа (проектована), вул. Трускавецька – вул. Академіка Я. Підстригача.

“Найцікавішими серед тих ділянок, які будуть на відкритих торгах 28 лютого є ті, які ми затвердили на останній сесії і виставлятимемо на аукціон вперше. Йдеться про ділянки на вул. Полуботка – вул. Соняшникова – під паркінг, вул. Паровозна, 9 – вул. Яворницького – під індивідуальне будівництво, вул. Дж. Вашингтона, 3 – вул. Зелена – під станцію техобслуговування, та вул. Наукова – під комерційне будівництво, – каже Михайло Бокало, – Всі ці ділянки є дуже привабливими, тому маємо надію, що вдасться їх продати”.

За словами чиновника, торік на аукціонах місто продало лише 3 ділянки, з яких заробило 2 мільйони гривень. Ще 17 мільйонів вдалось отримати через прямий продаж землі. 

“Торік прибуток від продажу землі був невеликий через несприятливу економічну ситуацію, – каже Михайло Бокало, – Люди не мали грошей, щоб купувати земельні ділянки, і, відповідно, банки не давали їм кредитів”. 

Попри те, що прибутки від продажу землі торік були незначними, в 2012-му вдасться виручити більше грошей і продати більше земельних ділянок. За словами Михайла Бокала, цьогоріч у ратуші запланували заробити від продажу землі 79 млн грн.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7474 / 1.54MB / SQL:{query_count}