Львівські новини: телеграф

Львів – місто майбутнього?

Львів увійшов у десятку найкращих європейських міст майбутнього за дослідженнями “Financial Times”. Зокрема, у місті Лева відзначили найкращу стратегію залучення іноземних інвестицій та найбільшу ефективність ведення бізнесу.  Як повідомив представник міжнародної ділової газети “Financial Times, цього року за дослідженням часопису (European Cities & Regions of the Future 2012/13) Львів обрано одним із десяти найкращих європейських міст за категоріями: “найкраща стратегія залучення прямих іноземних інвестицій” та “найбільша економічна ефективність ведення бізнесу”, – інформує прес-служба львівської мерії.  

До Трускавця новими потягами

Львівська залізниця на час Євро призначить додаткові поїзди до Трускавця в напрямку Львів – Трускавець – Львів. Наразі в напрямку до курорту щоденно курсує чотири пари поїздів підвищеного комфорту. Планують запустити додатково ще дві пари потягів, повідомляє прес-служба Львівської залізниці. Нові поїзди курсуватимуть без заїзду на станцію Стрий, лише з технічною зупинкою на станції Дрогобич. Орієнтовний час у дорозі становитиме 1 год. 30 хв.

Бортнянського відкрили для руху

У Львові вулицею Бортнянського вже можна їздити. “Ще перед святами ми встановили тут дорожні знаки. Дорогу і пішохідну частину відкрили для руху транспорту. Також частково виконано благоустрій. Решту робіт будемо доробляти цього року. Нагадаю, що цей об’єкт перехідний, тобто ремонтні роботи були передбачені на 2011 та 2012 роки”, – зазначив директор ЛКП “ШРП Личаківського району” Теодор Олексин. Минулого року на вулиці Бортнянського замінили інженерні мережі, відремонтували дорожнє полотно та перемостили тротуари. Ця вулиця з’єднує вул. Шевченка та Рясне з районом приміського та головного залізничного вокзалів.

Молодь наколядувала на охорону

У Львові молодь наколядувала понад 4 тис. грн на сигналізацію у дерев’яну церкву Успіння Пресвятої Богородиці поч. XVII ст. з с. Кліцко Городоцького району. Про це повідомив керівник Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Львівщини Андрій Салюк. “Ми у середовищі реставраторів та пам’яткоохоронців обговорювали різні варіанти церков. Бо церков є багато, близько тисячі, назбирати відразу на всі неможливо, але треба з чогось починати”, – сказав Андрій Салюк. Гроші збирали саме на цю церкву тому, що селяни довели своє небайдуже ставлення до храму: самотужки загасили пожежу в пам’ятці. 

Вшанують полеглих під Крутами

29 січня у Львові смолоскипним маршем вшанують полеглих під Крутами. Акція відбудеться під гаслом “За мертвих, живих та ненароджених. На честь героїв, полеглих у бою під Крутами”, пише zaxid.net. Марш почнеться на площі Ринок о 19.30. Схожі марші планують провести політичні сили та активісти націоналістичних рухів на Львівщині та в інших областях, зокрема, у Запорізькій.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8564 / 1.55MB / SQL:{query_count}