Транспорт під прицілом

Керівництво області взялося допомагати Львову вирішувати транспортну головоломку

Керівництво області взялося допомагати Львову вирішувати транспортну головоломку

Львівська облдержадміністрація створила робочий орган, який до понеділка, 16 січня, має запропонувати реальні способи вирішення транспортного хаосу у Львові. Таке рішення прийняли міські і обласні посадовці на спільній нараді, яку відвідали також чиновники з Міністерства транспорту, щоб допомогти виправити помилки при запровадженні транспортної реформи. 

“Нарада пройшла під приз­мою критики, але з прицілом на ефективність. Сьогодні займатися критиканством вже недоречно і критиканство до позитивного результату не приведе. Критика, що прозвучала на нараді, була сприйнята абсолютно адекватно. Ми повинні приступити негайно до ліквідації недоліків”, – зазначив очільник Львівщини Михайло Костюк.

Чиновникам з ратуші дали чотири дні для того, щоб розібратися з трьома головними завданнями. У першу чергу треба якомога швидше виявити місця нестикування транспортних систем. Щоб зрозуміти, чому у деякі райони міста стало важче добиратися, чиновники мають порівняти дві транспортні схеми: попередню і нову, щоб визначити які вулиці і райони випали із нової транспортної мережі. Третім завданням посадовців буде виявлення транспортних маршрутів, які вимагають негайного підсилення.

ДО ТЕМИ

У Львові, можливо, відбудеться віче проти нової транспортної схеми Львова. Його організовують мешканці міста через соцмережі Facebook і Vkontakte у відкритих групах “Спасибі меру Садовому за те, що пішки йду додому”. Учасники груп обіцяють вийти на площу Ринок у вівторок, 17 січня, о 14.00 з вимогами ліквідувати нову транспортну систему.  

“Паралельно 16 січня управління транспорту та зв’язку планує провести зустріч з усіма міськими перевізниками, аби врахувати пропозиції мешканців та перевізників щодо коригування нової маршрутної мережі, а також продовження тих чи інших маршрутів”, – каже заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Андрій Білоус.

Окрім того, у Львові розглядають можливість тимчасового повернення колишніх наскрізних маршрутів. Керівник області не відкидає, що, можливо, доведеться проводити  нові конкурси і шукати нових додаткових первізників, але як саме залучати додатковий транспорт, за його словами, має вирішити місто на всій розсуд. 

“У мене є багато звернень із скаргами мешканців на таку проблематику. Потрібно відновити окремі наскрізні маршрути, але вони не повинні рухатися через центр міста, щоб ефект від впровадження нової транспортної схеми не був зменшений. А в подальшому вирішувати це логістичне завдання”, – заявив Михайло Костюк. 

Усе це означає, що найближчим часом у маршрути внесуть зміни, можливо додадуться нові, а відтак нам доведеться звикати до чергових нововведень і нової, вкотре відкоригованої схеми. Однак відміняти її ніхто не буде.

 “Зміни у транспортній мережі потрібні. Не можуть бути безкінечні маршрути, які дублюють один одного. І дуже прикро бачити, коли по центру міста їздять маршрутки сумнівного технічного стану. Ми сьогодні прийняли на нараді рішення, що будемо допомагати місту вийти зі ситуації, яка склалася. Але у жодному разі не відміняти. Це моє об’єктивне інженерне бачення. Вибачитися, виправити і йти вперед. І не допускати помилок”, –  зазначив голова ОДА. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7812 / 1.56MB / SQL:{query_count}