Вигрібних ям не буде?

Уряд, можливо, допоможе Львову позбутися проблем із каналізацією

Уряд, можливо, допоможе Львову позбутися проблем із каналізацією

Нині у Львові є 114 вулиць, мешканці яких, немов у середньовіччі, змушені користуватися вуличними туалетами та вигрібними ямами. Тим часом Кабмін допоможе місту вирішити проблему неканалізованих вулиць. Про це йшлося під час візиту до Львова прем’єр-міністра України Миколи Азарова, заявив міський голова Андрій Садовий. 

ДО ТЕМИ

У червні в місті почали прокладати каналізаційний колектор на вул. Богданівській. У ратуші запевняють, що це дозволить “Львівводоканалу” завершити розпочаті роботи із каналізування вул. Голубця та прилеглих – Січової, Полудневої, Гранітної, Бахматюка. Також цьогоріч замінено понад 1 км аварійного каналізаційного колектора у смт Брюховичі.  

“На зустрічі ми обговорювали це питання. У нас 6% мешканців Львова не мають централізованого каналізування. Також розглядали дуже цікавий проект. Два роки тому був підписаний меморандум із Північним інвестиційним банком щодо будівництва станції, яка буде перероб­ляти мул, що з’являється після очистки стоків, щоб з цього мулу виробляти біогаз. Від спалювання цього біогазу отримуватимемо електроенергію. Тут потрібна державна гарантія. Глава уряду обіцяв, що сприятиме місту у цьому”, – каже мер. 

До речі, кроки, якими місто намагається отримати гроші на каналізування, дуже нагадують те, як місто просило державні фінанси на цілодобове водопостачання два роки тому. Як і тоді, так і тепер, у мерії мають напрацювання, яке треба просто профінансувати. Щоправда, з цілодобовою водою пощастило більше: тоді була передвиборча кампанія. Однак поки що розмови про каналізування вулиць напередодні витратного Євро-2012 радше нагадують обіцянки.  

Наразі ж у міськраді створили робочу групу, яка працюватиме над проектом каналізуванням деяких районів Львова. Очолив робочу групу заступник міського голови з питань містобудування та інфраструктури Володимир Шевчук. 

“У бюджетах наступних років передбачатимемо кошти на каналізування, щоб проблему неканалізованих районів міста ми вирішили повністю”, – пообіцяв Андрій Садовий.

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8315 / 1.54MB / SQL:{query_count}