Авто для найкращого директора школи

У Львові напередодні Дня вчителя, який святкують у першу неділю жовтня, відбулися урочистості в оперному театрі.

У Львові напередодні Дня вчителя, який святкують у першу неділю жовтня, відбулися урочистості в оперному театрі.

“У кожного з нас є перший вчитель, який запалив іскорку знань, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Все життя ми мріємо бути схожими на нього”, – наголосив губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк. 
За його словами, Всеук­раїнський конкурс “Учитель року – 2011” ще раз довів: Львівщина багата на педагогів – майстрів своєї справи, які продемонстрували високий фаховий рівень, педагогічний досвід та прагнення дати хороші знання своїм вихованцям. Очільник області подякував освітянам за їх мудрість, терпимість, самовідданість, доброту і щедрість душі.
Також голова ОДА нагородив найкращих освітян Львівщини, зокрема, відзначив найуспішніших директорів області, інформує прес-служба ЛОДА.  Нагадаємо, що в регіоні тривав конкурс “Найкращий директор загальноосвітнього навчального закладу-2011”. Його переможницею стала Оксана Клепуц – директор навчально-виховного комплексу “Середня загальноосвітня школа-ліцей” с. Козьова (Сколівський район). Їй губернатор вручив ключі від нового авто марки “ЗАЗ Lanos” для службового користування. “Хочу, аби цей автомобіль служив на користь школи”, – сказав Михайло Цимбалюк. 
“Наступного року плануємо запровадити конкурси на найкращого заступника з виховної роботи та найкращого заступника з навчальної роботи. Нехай такі конкурси будуть невеличкою підтримкою для вчителів”, – зазначив очільник області. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8015 / 1.53MB / SQL:{query_count}