Львівські новини: телеграф

ЛКП “Львівтеплоенерго” на 97% готове до опалювального сезону.

Майже готові до опалювального сезону 

ЛКП “Львівтеплоенерго” на 97% готове до опалювального сезону. До нового опалювального сезону ЛМКП “Львівтеплоенерго” вже підготувало 107 малих теплоенергетичних об’єктів та всі 122 центральні теплові пункти. Підприємство вже замінило 3,52 км теплових мереж. У роботі – ще 1,5 км. 

Гроші на замок

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк проситиме прем’єр-міністра України Миколу Азарова про виділення з резервного фонду держбюджету 3,5 млн грн на проведення реставраційних робіт на вежі XVII ст., що входить у комплекс Золочівського замку. Про це Михайло Цимбалюк повідомив під час виїзду на територію замку. За його словами, нині у бюджеті не передбачено коштів на проведення таких робіт. Однак реставрацію необхідно розпочати вже цього року, щоб зберегти цю частину пам’ятки  архітектури. Нагадаємо, йдеться про надбрамний комплекс (вежа XVII ст.), який залишився єдиним без реставрації серед усіх будівель Золочівського замку. Влітку цього року обвалився дах вежі.

Книги заберуть до кінця року

Найближчим часом уряд ухвалить постанову про передачу приміщень на вулиці Авіаційній на баланс Національної академії наук, щоби перенести туди книги із костелу єзуїтів. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий.  “Можливо, сьогодні буде прийнята постанова Кабінету Міністрів, вона пройшла вже всі погодження. У приміщенні на вул Авіаційній, 1, уже тривають роботи. Щопонеділка о 15.00 у мене нарада з цього приводу. Ми хочемо до кінця року вирішити це питання”, – зазначив під час брифінгу Андрій Садовий.

Митрополичі сади реконструюють

Відповідно до ухвали міської ради, Національному університету “Львівська політехніка” буде перераховано гроші на розробку проекту озеленення парково-рекреаційної зони “Митрополичі сади”. “Парк розташований на схилі Святоюрської гори. Ця територія уже давно потребує реставрації. Перший крок до цього – виділення коштів на розробку проекту фахівцями “політеху” на озеленення Митрополичих садів, – розповів головний спеціаліст сектору благоустрою Володимир Чишинський, повідомили zaxid.net у прес-службі Львівської міської ради.

Повільно, але впевнено

За 2006 – 2010 роки у Львові виділили 272 квартири черговикам міської ради. Зокрема, особливу увагу було приділено дітям-сиротам та багатодітним сім’ям. Наприклад, багатодітні сім’ї за чотири роки отримали 30 квартир, 16 квартир отримали діти-сироти, 11 – сім’ї, в яких народились трійнята. Останнім часом у Львівській міській раді спостерігається тенденція до збільшення черговості черговиків давніх років, це пов’язано з ліквідацією підприємств та установ, повідомили у прес-службі Львівської міськради. “У зв’язку з тим, що впродовж останніх років у Львові відбулось масове скорочення чисельності штату працівників багатьох організацій, ліквідовано багато підприємств, у виконавчому комітеті Львівської міської ради на квартирний облік зараховано близько 700 черговиків підприємств із збереженням попереднього часу перебування на квартирному обліку за місцем роботи (в основному це черговики 1965 – 1970 років)”, – повідомила заступник начальника управління житлового господарства Галина Мазур.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8396 / 1.55MB / SQL:{query_count}