Хто ще не здав пістолі?

На Львівщині триває місячник добровільної здачі зброї

На Львівщині триває місячник добровільної здачі зброї

Кожен, хто принесе до міліції незареєстровані “стволи”, набої чи засоби самооборони, буде звільнений від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Начальник відділу дозвільної системи ГУ МВС України у Львівській області Володимир Цікало розповідає, що такий місячник проводиться з певною періодичністю, двічі на рік. 

Тільки впродовж цього року на першому етапі акції, який тривав навесні, до органів внутрішніх справ Львівської області громадяни здали 194 одиниці вогнепальної зброї, 164 одиниці газової зброї, 7 одиниць нарізної зброї армійських зразків та 155 одиниць мисливської зброї, а також більш як 6 кг вибухових речовин.  

Як повідомили у прес-службі міліції Львівщини, вже за два тижні другого етапу місячника добровільної здачі зброї (який триває увесь вересень) представниками установ і організацій до міліції добровільно здано 113 одиниць вогнепальної зброї, зокрема: чотири одиниці нарізної зброї армійських зразків, дві одиниці мисливської нарізної та 82 одиниці мисливської гладкоствольної зброї, дві одиниці холодної зброї.

Також здано 83 газові пістолети і револьвери, з яких 79 було зареєстровано в ОВС, чотири спецзасоби для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, 312 боєприпасів різного калібру до вогнепальної зброї та 14 штук боєприпасів (серед них п’ять снарядів та дев’ять мін). 

Після проведеної роз’яс­нювальної роботи троє громадян уникли кримінальної відповідальності за незаконне зберігання вогнепальної, холодної зброї і 

боєприпасів.

Окрім того, якщо громадянин у зазначений термін здасть у міліцію мисливську вогнепальну, газову або холодну зброю, то зможе зареєструвати її як свою власність після відповідного технічного огляду. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8353 / 1.53MB / SQL:{query_count}