“Такого концерту у Львові ще не було!“

Остап Панчишин, вокаліст гурту “Кожному своє”, про концерт “Рок-симфонія”, на якому звучатиме рок-музика у супроводі симфонічного оркестру

Остап Панчишин, вокаліст гурту “Кожному своє”, про концерт “Рок-симфонія”, на якому звучатиме рок-музика у супроводі симфонічного оркестру

Львівська група “Кожному своє”, яка започаткована її вокалістом Остапом Панчишиним у 2003-му, вже має досвід спільного виступу зі симфонічним оркестром. У травні 2009 року група відіграла чудовий концерт із оркестром у Львівській філармонії. Напередодні “Рок-симфонії”, що відбудеться у суботу, 1 жовтня, о 20.00, на подвір’ї палацу Потоцьких, “Пошта” спілкувалася з лідером гурту Остапом Панчишиним, щоб дізнатися, що нового приготували хлопці, аби вразити слухачів. 

– Ви вже не вперше виступатимете із симфонічним оркестром. Два роки тому ви відіграли такий концерт у Львівській філармонії. Скажіть, будь ласка, як зародилася ідея такого проекту?

– Я навчався у консерваторії у класі скрипки, дев’ять років грав в оркестрі. Симфонічна музика подобалася завжди. А потім просто захотілося повторити грандіозні концерти за участю симфонічного оркестру, наприклад, як гурти  “Deep Purple”, “Metallica”, “Scorpions”. В Україні такі музичні поєднання, на жаль, дуже мало практикуються. Єдині, хто з українських виконавців займався подіб­ним, – це “Океан Ельзи” та “Скрябін”. Ось так, власне, в мене й виникла ідея створення такого проекту.

– Прошу сказати, що є унікальністю цього концерту?

– Насправді родзинка є не одна, їх багато (сміється – “Пошта”). Ну, по-перше, ми гратимемо із оркестром, який налічуватиме 60 молодих студентів Національної академії ім. М. Лисенка. Нам дуже подобається працювати з молоддю. Не менш важливим є те, що диригентом на концерті буде Зінаїда Остафійчук. Гратимемо півтори години, впродовж яких прозвучить 15 композицій колективу, як нових, так і старих. Буде ще більше звуку, світла. Повірте, такого концерту у Львові ще не було!

– Розкажіть, що було метою при створенні такого цікавого музичного проекту?

– Хочемо залучити українського слухача до прослуховування якісної рок-музики в поєднанні із симфонічним оркестром. Загалом хочемо популяризувати таке мистецтво. Бо ж у нас, на відміну від Заходу, такі проекти – велика рідкість.

– Минулого разу ви виступали у філармонії, а цьогоріч – на подвір’ї палацу Потоцьких. Чому змінили місце проведення концерту?

– Змінилися масштаби самого дійства. У філармонії значно менше місця, а тепер концерт відбудеться просто неба на великому майданчику. Там поміститься значно більше людей.

– У 2009-му ваш виступ був доволі успішним. Остапе, як гадаєте, чим гурт “Кожному своє” та симфонічний оркестр підкорили слухача?

– Важко відповісти. Мабуть, якістю музики. А ще самовідданою працею та новизною. Усі учасники гурту є професійними музикантами, тож свою справу робимо добре.

– Скажіть, будь ласка, чи не виникало у вас думки із цією музичною програмою поїхати й в інші міста України?

– Так, плануємо це зробити, але згодом. Думаю, почнемо із західного регіону. Це було б цікаво.

– І на завершення: чим дивуватимете свого слухача цього разу?

– На суботньому концерті буде чимало нового. Зокрема, велика площа, звук, світло, постановка. Ведучим вечора буде Віталій Новосад. А ще можна буде побачити унікальне світлове та лазерне шоу. Вхід на концерт вільний, тож запрошуємо усіх. Намагатимемося приємно усіх здивувати! 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8093 / 1.56MB / SQL:{query_count}